grafik tasarım, web tasarım, cd tutucu, plastik ürünler

Biz sizinle aynı dili konuşuruz.

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız.

»

 

 

 

 

cırt bant satın alCırt cırt ("cırt bant", "cırtcırt", "velcro dot"), arkası kendinden yapışkanlı halka ve kancadan oluşan ve bir çok kullanım alanı bulunan açılır-kapanır bağlantı sistemidir.

Yapışkanlı cırt cırt'lar Farklı ölçü ve çaplarda yarım kesim yapılmış halde üretilir. Taşıyıcısından söküp ilgili alana kolayca yapıştırabilirsiniz. Kullanımı son derece pratiktir. 

Ürününüzün bir yüzüne cırt cırt kanca tarafını, ürününüzü tutturacağınız yere de halka tarafını yapıştırın. 

Arkası yapışkanlı cırt bant çeşitleri

  • 1 cm genişlik ve 50 metre şerit (rulo) 
  • 2 cm genişlik ve 25 metre şerit (rulo)
  • 1 cm yuvarlak kesim (1000lik paket)
  • 2 cm yuvarlak kesim (1 ruloda yaklaşık 2600 adet dişi ve erkek cırt bant bulunmaktadır)
  • 2 cm kare kesim (1 ruloda yaklaşık 2500 adet dişi ve erkek cırt bant bulunmaktadır)

İsteğe bağlı farklı çaplarda ve şekillerde özel cırt cırt üretimi de yapılır.

Cırt bantlarımızın yapışkanları oldukça güçlüdür. 

Cırt cırt ürünler otomotiv, matbaa, elektrik-elektronik, temizlik, havacılık, tekstil, ambalaj gibi daha bir çok sektörde kullanılır.

Cırt cırt bantlar sert yüzeyler, mukavva, levha, cam, pet, kağıt, metal, PVC, pleksiglass, cilalı ahşap yüzeyler, film gibi materyallere sıkıca yapışır ve kendini bırakmaz. Cırt cırt ürünler bu nedenle mükemmel bir bağlantı sistemidir.

İnsan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermez.

Siparişleriniz ve fiyat bilgisi için tıklayın.

Cırt Bant Kullanım Alanları

Cirt cirt, zarf ağzı, zarf kapak, cirt cirt kullanılır. Davetiye, özel hatırladığınız davetiye ağzı için cırt cırt bant kullanarak açılır-kapanır bir kilit oluşturabilirsiniz.
cirt cirt, cirtbant, dairesel, zarf ağzı için, velcro dot, strip Özel bir zarf/kutu. Kilit için kendinden yapışkanlı cırtcırt bant kullanılmış. Cırt bantların yapıştırılması oldukça kolaydır. Taşıyıcısından sökülür ve yüzeye yapıştırılır. 
cırt cırt, cırtbant, para para, yapışkanlı cırt bant Özel bir katalog kutusu. Kutu kapağında kendinden yapışkanlı 2 cm çapında daireselcırt cırt kilitbulunuyor.
cirt cirt bant, zarf ağzı, kutu ağzı kilidi için kullanılır. Aklınıza gelebilecek her türlü alanda kendinden yapışkanlı cırt cırt bant ürünümüzü kullanibilirsiniz. Davetiye, zarf, dosya, plastik ve karton kutularında...
cirt cirt bant, matbaada, dosya ve klasör kapaklarında özel cd kutularında kullanılır 3 Yapraklı cepli dosya. Dosya ağzının açılıp kilitlenmesini sağlayan kendinden yapışkanlı cırt cırt ürünümüzden kullanılmış. Dosyanın kolay açılmasına karşı dairesel cırt bantkilit kullanabilirsiniz.
 cırt cırt, çanta ve promosyon çanta gibi tekstil ürünleri için kullanılır. Promosyon bez çanta. Kilit için yine arkası yapışkanlı dairesel cırt kullanılmış. Cırt bantlar çok farklı şekillerde ve renklerde yapılmaktadır.
 cirtcirt, cirt bant, tekstil, ayakkabı, plastik, elektronik, para para, cırtbant Aklınıza gelebilecek her alanda cırt bantkullanabilirsiniz. kullanımı oldukça pratiktir. 
   
   
 

cirt cirt, cirt bant, yapiskanli cirt

yapiskanli cirt, cirt bant, velcro dot

cirt cirt, cirt bant, yapiskanli cirt