grafik tasarım, web tasarım, cd tutucu, plastik ürünler

Biz sizinle aynı dili konuşuruz.

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız.

»

 

 

 

 

Türkiye'de meslek gruplarına ait internet isimleri verilmeye başlantı. Bu nedenle Avukatların internette web sayfası sahibi olabilmeleri için av.tr uzantılı bir alan adına ihtiyaçları vardır. Avukatlar yanlızca AV.TR uzantılı bir alan adı alabilir ve buradan e-mail kullanabilirler.  İnternet alan adınız www.isimsoyisim.av.tr olmaktadır.

AV.TR alan adının tescili 2 adımda yapılmaktadır. Biz başvuruyu sizin adınıza ODTÜ'ye yaptıktan sonra sizin de http://www.barobirlik.org.tr/avtr/basvuru/basvuru.aspx bağlantısından başvuru yapmanız gerekiyor. Biz, alan adı başvurunuzu nic.tr ye yaptıktan ve tescil işlemi tamamlandıktan sonra yazışmalarınızda kullanacağınız e-mail adresinizi açarız. Web sitesi tasarımızı yapar ve konuyla ilgili gerekli tüm danışmanlık hizmetini ücretsiz veririz.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile