CD Tutucu Fiyatları

CD tutucular Standart CD ve DVD, Bluray, mini CD, mini DVD ve kartvizit CD'lerin, katalog, broşür, klasör, kurumsal dosya gibi ürünlerinize takılmasını sağlayan oldukça kullanışlı bir üründür. Kendinden yapışkanlıdır. Rulo şeklindeki silikon taşıyıcısından sökülüp kolayca dosyanıza ya da klasörünüze takılabilir. 

CD tutucu fiyatları miktar ve tiplerine göre değişkenlik gösterir. Polietilen (EVA) dediğimiz, yumuşak sünger şeklindeki CD tutucular özel bir malzeme sertliğine sahiptir. Kolay kolay deforme olmaz.  7 farklı renk alternatifiyle sürekli stoklarımızdadır. En çok kullanılan ürünlerimizdendir.

Ayrıca PVC malzemeden ile ürettiğimiz CD/DVD tutucularımız siyah, beyaz ve şeffaf olmak üzere 3 farklı renkte üretiyoruz.

CD tutucu fiyatlarını 0212 2223801 nolu telefonumuzu arayarak öğrenebilirsiniz. Saat 16'ya kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargo ile adresinize gönderiyoruz.

dosya cd süngeri kendinden yapışkanlı

cd tutucu, cd spider çeşitleri, dcd tutucu


PVC ve Poletilen CD tutucuların Endüstriyel Tasarım Patentleri şirketimize aittir. 

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram