iPhone'mu Blackberry'mi almalıyım?

Yeni bir akıllı telefon alacaksınız ancak iPhon'mu Blackberry'mi, kararsız kaldınız. İnternette bu konuda binlerce karşılaştırma bulabilirsiniz. Tuştakımını kullanım kolaylığı olarak gören kullanıcılar için blackbarry işlevseldir.  Ancak Iphone, ekran kalitesi, işletim sistemi ve  tasarımı açısından hem işlevsel, hem de kullanım kolaylığı sunar.

Iphone'lar email kullanımı, internet gezintisi ve yüzbinlerce kullanım kolaylığı sunan programı ile tercih etmeniz gereken bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Iphone gerçek masaüstü bilgisayar deneyimi sunan bir telefondur. Ancak son zamanlarda çıkan HTC ve Samsung'un Android işletim sistemli telefonlar, Windows Mobile Phone 8 işletim sistemli telefonlar dakullanım kolaylığı ve ekran kalitesi açısından tercih etmeniz gereken telefonlar olabilir. 


Etiketler: Iphone, blackberry, iphone email kurulumu, iphone kullanım kolaylığı, IOS, htc, samsung, android

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram