CD tutucu ürünlerimiz dünyanın her yerinde...

cd tutucu plastik

Endüstriyel tasarım patentli ürünlerimiz CD tutucu (ya da 'cd göbeği', 'cd süngeri', 'cd mantarı' vs. ) , kendinden yapışkanlı özel tasarım CD zarflarımız ve diğer yapışkanlı kırtasiye ürünlerimizi 5 kıtada 32 ülkeye gönderir olduk. İhracat sitemiz www.e-xport.net üzerinden bugüne kadar dünyanın 56 ülkesine çok sayıda sipariş gönderdik.

Özel sertlikte ve kalınlıkta ürelittiğimiz PVC ve Polietilen CD tutucular, yüksek kalitede, esnek ve uzun süre formunu koruyan malzemesi sayesinde bir çok ülkede multimedya ve matbaa sektöründe kullanılır hale geldi. 

Dünyanın farklı ülkelerindeki distribütörlerimizin ürünlerimizi kendi ülkelerinde pazarlama ve satışı ihracatımızda önemli rol oynuyor.

Türkiye'den ürünlerimizi iletisim bölümümüzdeki telefonlarımızla temin edebilirsiniz. Türkiye dısından siparisler www.e-xport.net e-ticaret sitemiz üzerinden online olarak yapılıyor.

CD tutucu ile ilgili detaylı bilgi ve kullanım bilgisine buradan ulaşabilirsiniz. 

CD tutucu uygulama fotoğrafları için tıklayın.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram