Şirketiniz için promosyon yapışkanlı not kağıtları tasarımı

Tantımınız için yeni fikirlere mi ihtiyacınız var?

Kalem, çakmak, ajanda gibi klasik promosyon ürünleri dışında farklı bir ürün mü arıyorsunuz? Yapışkanlı not  kağıtları, kurumsal kimliğinize değer katacak farklı ve özel bir üründür.

ASO olarak bizler, şirketinizin ve markanızın tanıtımına katkıda bulunacak, potansiyel müşterilerinizin kullanmaktan zevk alacağı özel yapışkanlı not kağıtlarıyla oluşturulmuş notluk tasarımları yapıyor ve üretiyoruz.

Yapışkanlı not kağıtları, ofis kullanıcıları için farklı ve kullanışlı bir üründür. Yapışkanlı kağıtnotlar mesaj iletmenin en renkli, küçük notlar tutmanın en eğlenceli yoludur. Kağıtlar arasında kaybolmanızı önler. Dosyalarınızı kitaplarınızı indekslemek için yapışkanlı ayraç'da kullanabilirsiniz.

Sizler de müşterileriniz için özel bir ürün isterseniz "Yapışkanlı not kağıtları" bunun için en uygun çözümdür. Ayrıca bizde her firma için özel bir fikir bulunur. 

Detaylı bilgi ve diğer örnekler için tıklayın.

postit, ajanda, defter, www.aso.com.tr

Etiketler: yapışkanlı not kağıtları, küp bloknot, özel kesimli yapışkan not kağıtları, promosyon

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram