webtasarimdunyasi.org yayın hayatına başladı.

30.000'den fazla hazır web sitesi şablonunu bünyesinde bulunduran www.webtasarimdunyasi.org sitesi yayın hayatına başladı. Son kodlama teknolojileriyle yazılmış binlerce web site tasarımını bir araya getiren Web Tasarım Dünyası, uygun fiyatlı web çözümü arayanlar için büyük fırsatlar sunuyor. 

Alan adı, hosting ve web tasarım hizmetini tek paket olarak sunan webtasarimdunyasi.orgfirma sitesi kurmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar için kurumsal tasarım hizmeti ve teknik destek veriyor. 

Dünyanın bir çok yerinden profesyonel grafikerler tarafından yapılan web tasarımları, içerik yönetim sistemli, statik html tabanlı yada flash animasyon tabanlı olarak hazırlanmış. Web tasarım şablonları günden güne artarak devam ediyor.

Sitede tüm tasarımlar tasarım tipine ve konularına göre sınıflandırılmış. Örneğin, endüstriyel makina otomasyon sektöründe faaliyet gösteriyorsanız "Endüstriyel-Makina" konulu tasarımlar tam size göre. Yine bir tekstil firmasıysanız "Moda ve tekstil" konulu başlığa tıklayarak sektörünüz için hazırlanmış web tasarımlarına uyaşabiliyorsunuz.

Ayrıca e-ticaret yazılımları için yazılmış alışveriş sitesi tasarımları da yer alıyor. Firmanızın online alışveriş sitesi kurulumu için e-ticaret konulu tasarımlardan birini seçmeniz yeterli.

Sitedeki tasarımlar tamamen şablon niteliğinde olup aslına uygun kalınarak fotoğraflarınızla, ürün bilgilerinizle, kurumsal tanıtım sayfalarınızla firmanızın kurumsal çizgilerine özel yep yeni bir web site tasarımı hazırlanıyor. 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram