Örümcek Stand

örümcek standTüm örümcek stand çeşitleri ve fiyatlarına ulaşmak, ayrıca online satın almak için tıklayın.


Açılıp kapanabilir, portatif, taşınabilir, sağlam ve görsel olarak etkileyici bir stand çeşididir. Konstruksiyonu alüminyum ve sert plastikten üretilmiştir. Fuarlar, sergi salonları, tanıtımlar, kongreler veya herhangi bir etkinlikte kullanmak için idealdir. Geniş dijital baskı alanıyla etkileyicidir. Üzerindeki baskıyı değiştirerek farklı etkinliklerde, farklı grafiklerle kullanabilirsiniz.

Örümcek stand dijital baskılarımız HP dijital baskı makinelerinde yüksek çözünürlüklü iç mekan olarak basılır. Tüm örümcek stand sistemlerimizde tekerlekli taşıma çantaları, halojen lambalar  dahildir. Kurulumu oldukça kolaydır. Herhangi bir el aletine gerek kalmadan tek kişi kurulum yapabilir.

Örümcek stand ölçüleri yükseklik standart 230 cm'dir. Genişlik 180 cm'den  5 metreye kadar değişmektedir. Standı kuracağınız alanın boyutuna göre istediğiniz ölçüde örümcek stand yapabiliyoruz.


Yüksek kalite dijital baskı

Örümcek stand baskılarımız HP makinelerde yüksek kalite iç mekan dijital baskı ile basılır. Latex baskı teknolojisi kullanılır. Latex baskı zehirsiz, kokusuz, doğa dostudur.


Örümcek Stand Ebatları

yükseklik 2.30 m, Genilşik 180 cm'den 5 metreye kadar oval, düz, L yada U şeklinde olabilir.


Dijital Baskı Kaplama

Tüm dijital baskılarımız dayanıklılık ve uzun süre koruma için mat yada parlak laminasyonla kaplanmaktadır.


Taşıma çantası

Tüm örümcek stand sistemleri tekerlekli standart taşımalıdır. Ancak masa olarak kullanılabilen baskılı hardcase canta da tercih edebilirsiniz.


Örümcek stand grafik çalışması

Örümcek stand grafik çalışmanızı kendi ajansınıza yaptırabilir yada grafik tasarım departmanımızdan destek alabilirsiniz. kendi ajansınıza yaptıracaksanız stand grafik taslaklarını 0212 2223801 nolu telefonumuzla bizden isteyebilirsiniz.


Teslim süresi

Örümcek stand sistemlerinde teslim süresi 3 gündür. Kargo ile adresinize gönderim yapabiliyoruz.


Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek stand çeşitlerine ve fiyatlarına fuar.aso.com.tr sanal mağazamızdan ulaşabilirsiniz. http://fuar.aso.com.tr bağlantısını tıklayıp, menülerden örümcek stand sistemlerini seçin. Ayrıca banner tutucular, alüminyum çerçeveler, broşürlükler, stand masaları gibi sergileme ekipmalarına da ulaşabilir, çeşitleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz.


Örümcek stand kurulumu


Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram