Foreks Poster

foreks poster dekota

Poster baskısı için kullanılan foreks malzeme, PVC esaslı bir levhadır. Dekota olarak da bilinir. Hafif ve yüzeyi pürüzsüzdür. Açık hava reklamcılığında yoğun olarak kullanılır. Foreks baskı üzerine direkt dijital baskı yapılmaz. Folyoya yüksek kalite dijital baskı yapılır ve bu folyo foreks malzemeye sıvanır. Foreks posterin yüzeyi isteğe bağlı mat veya parlak laminasyon kaplanır. Bu aynı zamanda posterin dayanıklılığını artırır ve uzun süre kullanılmasını sağlar.

Foreks poster malzemesi 1 mm'den 20 mm kalınlığa kadar olabilir. Ancak poster olarak en fazla kullanılan kalınlık 3 mm'dir.

Foreks, dijital ve serigrafi baskı, tavan kaplama, etiketleme, mağaza vitrin tasarımları, mobilya sektöründe, tanıtım standları gibi kullanım alanlarına sahiptir. Düzgün bir yüzeye sahiptir. Açık hava şartlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun süre kullanılabilir. Taşıması ve işlemesi kolaydır.  

Foreks poster fiyat bilgisi ve satın almak için tıklayın.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram