Yapışkanlı Kağıt Ayraç 5 renk

Post it Renkli Ayraç, indeks, seperatör, işaretleyici, işaret bandı

Yapışkanlı renkli ayraç ürünü 74x50 mm, arkası şeffaf ve 5 farklı renkten oluşur. Yapışkanlı indeks, seperatör, işaretleyici, işaret bandı olarak da bilinir.  Tek başına kullanılabildiği gibi, farklı yapışkan notluklarla bir arada kombine olarak kullanılabilir. Mavi, yeşil, sarı, turuncu ve pembe olmak üzere 5 renktir. Her renk 25 sayfadır.

 

 

Yapışkanlı kağıt index (ayraçseperatörişaret bandı) ile katalog, broşür, kitap, dergi, defter üzerinde işaretleme yapabilirsiniz. Fosforlu canlı renkleri ile aranılan sayfa, bölüm, kolayca bulunur. Ayraçların üzerine yazı yazabilirsiniz. Yapıştığı yüzeyde iz bırakmaz, tekrar tekrar kullanılabilir. 

Farklı boy yapışkan notluklar ve renki indeks ayraçlarlarla oluşturulmuş, kapaklı promosyon notluklarda kullanılabilir. 

  • Ölçü: 74x50 mm
  • Renk: 5 renk  Mavi, yeşil, sarı, turuncu ve pembe
  • Zemin: Şeffaf PVC
  • Sayfa: 20 sayfa

 

 
 
 

Penkli ayraçların kullanıldığı yapışkanlı notluk çalışmaları


postit yapışkan notluk Blue Star Otel için yaptığımız not defteri çalışması. 3 farklı boy yapışkanlı notluk, ayrıca 5 renk ayraç'tan yapılmış. 
Postit yapışkan not akkim Akkim sert sıvama kapaklı notluk promosyon üretimi. 2 farklı boy logo baskılı yapışkanlı notluk ve 5 renk ayraçtam oluşuyor.
postit yapışkan not Rultrans sert kapaklı notluk yapışkan notluk promosyon. Yapışkanlı kağıt promosyon notluklar hem ekonomik hem de uzun süreli kullanıma sahiptir.
Postit Yapışkan Not Kağıdı

Eurpean, Anti-fraud, Office yapışkan notluk çalışması. 50 yaprak yapışkanlı notluk ve mat laminasyonu 350 gr kuşe kağıt kapak. Bu notluk, en uygun fiyatlı yapışkanlı notluk çeşitlerimizden biridir.

Postit yapışkan not kağıdı

Yapışkanlı promosyon not defterleri en gözde promosyon ürünlerimizdendir.

Tisan yapışkanlı notluk. 3 farklı boy yapışkanlı notluk ve renkli ayraçlarla oluşturulmuş kombinasyon. Mat laminasyonlu sert kapaklı.

postit yapışkan not kağıdı Western Digital sert kapaklı notluk çalışması. 3 farklı boy yapışkan not kağıtlarıyla oluşturulmuş oldukça şık ve kullanışlı bir promosyon ürünüdür.  
postit yapışkan not kağıdı ICTERRA küp bloknot, yapışkanlı kağıt notluk ve ayraçlar. Yüksek kalitede işçilikle oluşturulmuş ofset baskılı mukavva kutulu.  
postit yapışkan not kağıdı Schattdecor - Dijital Visions yapışkanlı notluk. 3 farklı boy ofset marka baskılı notluk ve 5 renk ayraçtan meydana geliyor. 4 Renk ofset baskılı ve parlak laminasyonlu ser kapaklı.  
postit yapışkan not kağıdı Üretimini yaptığımız yapışkanlı notluk çalışmalarımızdan bir örnek  
postit yapışkan not kağıdı Bir yapışkanlı notluk örneği.  
postit yapışkan not kağıdı Bir otel firması için promosyon olarak yaptığımız yapışkan kağıt notluk çalışması    
postit yapışkan not kağıdı TAI için yaptığımız yapışkanlı notluk çalışması. 2 farklı boy ve 5 renk ayraç promosyon notluk.    
postit yapışkan not kağıdı ECA çin yaptığımız yapışkanlı notluk promosyon notluk.    
postit yapışkan not kağıdı Bir ilaç firması için yaptığımız yapışkanlı promosyon notluk.    
postit yapışkanlı not kağıdı      
postit yapışkanlı not kağıdı Uygun maliyetli bir yapışkanlı notluk çalışmamız. Büyük boy notluklar ve renkli ayraçlarla yapıldı. Kuşe kapak.    
postit yapışkanlı not kağıdı Yapışkanlı notluk promosyon çalışmalarımızdan bir örnek.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram