Yeni nesil promosyon ürünü: USB Flash Bellek

kredi kartı şeklinde usb bellek, promosyon flash bellek

Promosyon ürünü deyince aklımıza baskılı ajanda, kalem, çakmak, defter, kupa, bardak, küp bloknot gibi ürünler gelir. Ancak fiyatların iyice düşmesi, her anahtarlıkta bulunması sebebiyle USB Flash bellek, alternatif bir promosyon ürünü  haline geldi. Üzerine firma logonuzu flash bellek çeşidine göre serigraf, lazer ya da ofset baskı yaparak müşterilerinize sunabilirsiniz.

USB Flash bellek promosyon ürününe farklı kayıt ve baskı yapılabiliyor.

Silinebilir USB Bellek: İçerğine kaydettiğiniz döküman, video, kataloglar vs kullanıcı tarafından silinebilir. Böylece kendi işleri için de daha sonra kullanabilir.

Silinemez USB Bellek: kaydettiğiniz içerik silinemez, değiştirilemez. içerik kullanıcı tarafından silinemez. Ancak isteğe bağlı olarak yarısına bilgi ve dökümanlarınızı kaydedip yarısını da boş olarak müsterinin kullanımına sunabilirsiniz. Örn. 8 GB kapasiteli USB Flash belleğin 2 GBlık kısmına silinemez bilgilerinizi (tanıtım videosu, ürün kataloğu, brosürler vs.) kaydedebilir, geri kalan 6 GB lık kapasiteyi boş olarak müşteriniz kullanır.

Otomatik çalışan USB Bellek: İsteğe bağlı bilgisayara takıldığında otomatik olarak içeriği çalıştırabilir.

Ömür boyu garanti: Flash bellekler teorik olarak ömür boyu garantilidir.

Şifreleme: Tüm flash bellek ürünlerimiz veri şifreleme (data encription) ve boot etme (USB booting, dual HDD ZIP) özelliklerine sahiptir.

USB Bellek ürünleri kredi kartı, anahtar, metal, deri. bileklik şeklinde yada logonuz şeklinde yapılabilir.

USB bellek ürün kataloğu için tıklayınız.

 

Promosyon Kristal USB Bellek

lazer baskılı usb promosyon bellek

usb bellek promosyon

Sorular  

# Ersin İLHAN 01-10-2018 10:16
Kart şeklindeki flaş bellek en fazla kaç gb ve fiyatı ne kadar teşekkür ederim

-------- Yönetici yanıtı ---------

Kredi kartı şeklindeki usb bellekler 8, 16, 32 ve 64 GB kapasiteye kadar bulunur. Fiyat bilgisini email adresinize gönderdik.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# Hakkı Çakır 08-10-2018 14:25
Kredi kartı şeklindeki usb belleklerin fiyatını alabilir miyim acaba. Üzerine isim yazılacak. Yaklaşık 30-40 adet olacak. Flash belleklerin kapasite seçenekleri ile atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

--------- Yönetici yanıtı -------

Merhaba, Kart şeklindeki USB bellek çeşitleri 1-32 GB kapasiteye kadar fiyat değişkenlik gösterir. Çift taraf UV baskı yapılabilir. Fiyat bilgisini email adresinize gönderdik.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# MUHAMMET ADANUR 15-10-2018 12:43
Allfett yazan flash bellekten 16 gb 50 adet yaptırmak istiyoruz üzerine erasmus projemizin ismini yazdırmak ve logosunu giydirmek istiyoruz fiyatın ne olur

-------- Yönetici Yanıtı --------

Focus isimli mini metal USB bellek çeşididir. Üzerine lazer ya da serigraf baskı yapılabilir. USB 2.0 olarak 1-16 GB ve USB 3.0 olarak 8-64 GB kapasitelerde bulunur. Güncel fiyat bilgisini email adresinize gönderdik.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram