Kişiye Özel USB Bellek

usb bellek lazer baskılı, promosyonUSB bellek son dönemlerin en popüler promosyon ürünü. Ömür boyu kullanılabilir olması firma logo ya da markanızın uzun süre dolaşımda olmasını sağlayacaktır. Şimdi promosyon ürünü vereceğiniz müşterilerinizin isimlerini metal USB belleklerin üzerine yazıyor, böylece bu ürünü, müşterileriniz için daha özel ve daha kullanılabilir bir promosyon haline getiriyoruz.

 

Bilindiği gibi marka, logo baskılı USB belleklerin içine kurumsal dökümanlarınızı, tanıtım filmlerinizi ve ürün kataloglarınızı yükleyip bu müşteri ya da potansiyel müşterilerinize promosyon ürünü verebilirsiniz. 

 Dökümanlarınızı kaydettiğiniz bölümü silinmez yapıp, boş kalan kısmı da müşterinizin kullanımına sunmuş olursunuz. Örneğin, 8 GB kapasiteli bir belleğin 1 GB'lık kısmına bütün ürün ve firma tanıtım dökümanlarını kaydedip, geri kalan 7 GB kapasiteyi de müşterinizin kullanımına sunmuş olursunuz.

Bir yüzüne firma logonuzu, diğer yüzüne müşterinizin ismini yazıyoruz.

Kişiye özel baskılı USB bellek, müşterilerinizin kendini daha özel hissetmesini sağlayacak ve sürekli kullanımı için teşvik etmiş olacaksınız. USB flash belleğin bir yüzeyine logonuzu ya da firma adınızı, diğer tarafına müşterinizin ismini lazer baskı yapıyoruz. 

Lazer baskı metal yada aluminyum yüzeyi bulunan USB belleklere yapılır. Kataloğumuzda çok sayıda farklı USB bellek bulunuyor. Bu ürünlerden birini seçip bizden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Kataloğumuzu indirmek için tıklayın.

kişiye özel lazer baskılı usb promosyon bellek 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram