Plastik Kutu ve Poşet Asma Aparatı, Arkası Yapışkanlı

Kutulu, poşetli ambalajlı veya ambalajsız ürünleri vitrin standlarına asarak sergileyebilmek için üretilmiş, arkası yapışkanlı, pratik bir üründür. Asma aparatı ürünümüzün geniş bir kullanım alanı bulunur. Perakende, kırtasiye, otomotiv, oyuncak, gıda ve da abir çok sektöre ürün asmak amacıyla kullanılır. Farklı büyüklükteki ürünlere uygulayabilir ve ürünlerinizi sergileme standlarına asarak görünümünü artırabilirsiniz.

Farklı ağırlıklar için değişik tip asma aparatı bulunur. Ürününüze uygulayıp sonucu görmek için bizlerden ücretsiz numune talebinde bulunabilirsiniz. 2x2 cm ve 4x4 cm olarak telefonla da sipariş vereceğiniz bu ürünü, isteğinize bağlı olarak, kullanacağınız ürüne göre farklı boyutlarda tasarlayıp üretebiliriz.

Plastik ürün asma aparatı 270 ve 300 mikron kalınlıklarındaki PVC veya PET malzemeden üretilir. Yapışkan asma aparatının yapıştırılacağı alanın temiz ve pürüzsüz olması yapışma mukavemetini artırır ve daha ağır ürünler asabilirsiniz.

Satın almak için tıklayınız.

pvc askilik, plastik yapışkanlı ürün askısı, hang tab

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram