Plastik Dosya Cebi, Arkası Yapışkanlı

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Arkası yapışkanlı ve kapaklı plastik dosya cebinin endüstriyel alanda farklı kullanım alanları vardır. Plastik cep olarak etiket koruyucusu, koli bilgisi içeren etiket cebi olarak kullanılabilir. Klasör veya kurumsal dosyaların ön veya arka kapak içinde kullanılarak içine föy yada numune konulabilir. Taşıyıcısından çıkartma şeklinde sökülür ve yapıştırılır. Kullanımı kolaydır.

 14x18 cm ölçülerinde olan yapışkanlı plastik cep, 3 cm üstten kapaklıdır. Taşıyıcı mukavemeti güçlüdür. Ancak yapıştırıldığı alanın kuru ve temiz olması tutuculuğunu artıracaktır. Farlı ölçülerde bu ve buna benzer dosya cepleri tasarım ve üretimi yapabiliyoruz. İhtiyacınız olan ölçüler bu üründen farklıysa teknik detaylarını gönderin fiyatlandıralım. Stoklarımızda olmayan farklı ölçülerde özel plastik cep için minimum üretim 1000 adettir.

Diğer dosya cebi çeşitleri, fiyatları e online satın almak için tıklayınız. 

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

Teknik Ölçüler

Plastik yapışkanlı cep ürünümüzün kapalı hali 140x180 mm ölçülerindedir. 30 mm kapaklıdır. 5mm içerden kesilen kapak, içine girecek dökümanın zor şartlarda bile düşmesini engeleler. Fiyat bilgisi için bizi arayınız.

 

plastik yapışmkanlı şeffaf cep ölçüleri

Sorular  

# Hürriyet Matbaacılık 15-01-2019 11:38
Plastik Dosya Cebi, Arkası Yapışkanlı Ürün için başka hazır ölçü mevcut mudur? Eğer yok ise bu üründen 50 adet prova hazırlamak için alabilir miyiz ve fiyatı nedir.
Teşekkür


**** 2 çeşit dosya cebi bulunur. Üçgen kesim ve dalgalı kesim. Dalgalı kesim sağ ve sol olarak ayrı satılmaktadır. Aşağıdaki online sitemizde fiyat bilgisi mevcuttur.
https://dukkan.aso.com.tr/cd-kirtasiye/ucgen-dosya-cebi.html
https://dukkan.aso.com.tr/cd-kirtasiye/plastik-dosya-cebi.html

Siteden satın alabilirsiniz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram