Karton Ayaklı Poster (Cut-Out)

Karton Ayaklı Poster

Karton ayaklı posterler, farklı boylarda ve arka ayağı sayesinde ayakta durabilen pratik tanıtım ürünlerinden biridir. Ayaklı posterler malzeme olarak fotoblok, dekota olarak da bilinen plastik esaslı foreks malzeme ya da mukavva ile üretilebilir. Folyo basılıp bu malzemelere sıvanarak elde edilir. Üzerine mat yada parlak laminasyon kaplanarak şık bir görüntü elde edilir. Cut-Out karton ayaklı posterler, etkinlik, organizasyon, sergi, fuar alanlarında geçici yönlendirme panosu olarak da kullanılabilir. 

Ayaklı stand olarak da bilinen karton ayaklı posterler hafif olduğundan dış mekan kullanımına uygun değildir. Daha çok iç mekan ya da rüzgar, yağmur gibi dış etkenlere maruz kalmayacak ortamlarda kullanılabilir. 

Karton ayaklı poster baskısı, dijital olarak, iç mekan HP makinelerde yapılmaktadır. Baskı çözünürlüğü 1200dpi'dır.  

Karton ayaklı poster fiyatları

Karton ayaklı poster fiyatı mukavva, fotoblok yada foreks malzeme kullanımına göre değişmektedir. Mukavva en uygun fiyatlı olmakla birlikte en dayanıklısı ise foreks malzeme ile üretilen posterdir. Fotoblok oldukça hafif ve taşıması kolaydır.

Farklı malzeme ile üretilen karton ayaklı poster fiyatları için online mağazamını ziyaret edin. 

Karton ayaklı stand ölçüleri

32 cm genişlikten 90 cm genişliğe kadar karton ayaklı stand üretimi yapabiliriz. Büyük ebat posterlerde kalın malzeme kullanmak daha iyi sonuç verecektir. Satın alırken ilgili sayfamızdan ölçüleri seçip fiyatları görebilirsiniz.

Ürün teslimi

Karton ayaklı posterlerinizin baskısını tamamladıktan sonra ürünü kargo ile adresinize gönderebiliriz yada gelip atölyemizden teslim alabilirsiniz.