Mantar Bardak Altı

Mantar bardak altı, doğal bir malzeme olan ağaç kabuklarından üretilen mantar üzerine farklı tekniklerle ile baskı yapılıp lamine edilerek hazırlanır. farklı kalınlıklarda ve farklı kesimlerde mantar bardak altı çalıması yapılabilir. Uygun fiyatlı olması sebebiyle promosyon olarak kullanımı yaygındır. Kullanışlı bir üründür. 

Mantar, mantar ağacının gövdesindeki kabuklarından üretilen olduça dayanıklı ve doğal bir malzemedir. Bu işlem sırasında ağaç zarar görmez ve yıllar içinde yeniden kabuk oluşur.

Mantar Bardakaltı imalatında kullanılan iki tip ürün vardır. İnce granül va kalın granül mantar. Çeşitli tiplerde ürettiğimiz bardakaltı çeşitlerimiz mevcut. Salt 3 mm mantardan üretilen mantar taban bardak altı tek renk serigraf baskı veya özel durumlarda fotografik dijital baskı yapılmaktadır. Ayrıca 2 veya 3 mm mantar taban üstüne baskılı selefonlu karton sıvanarak imal edilebilir. 

Ayrı bir model olarak daha sert olması istendiğinde 1 mm mantar üstüne 2.5 mm mukavva ve üst katman olarak baskılı selefonlu karton sıvanarak imal edilmektedir. Ayrıca doğal taş bardak altı  ve ahşap bardak altı diğer bardak altı çeşitlerimizdir. 

Mantar Bardak Altı

Baskılı Promosyon Mantar Taban Bardak Altı

Sorular  

# Meltem 21-12-2018 17:23
Merhaba, biz taslağını kendimiz oluşturacağımız 1000 adet mantar bardak altlığı sipariş vermek istiyoruz.

----------- Yönetici yanıtı -----------

Mantar bardak altı çalışmalarımızla ilgili bilgiyi email adresinize ilettik.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# deniz 02-10-2019 21:16
Merhaba, biz taslağını kendimiz oluşturacağımız 1000 adet mantar bardak altlığı sipariş vermek istiyoruz.

-------- Yönetici Yanıtı ------

Fiyat bilgisi email adresinize gönderildi.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile