Promosyon Yelpaze

promosyon karton yelpaze

Bütün yaz boyunca tescilli ürünümüz olan yelpazelerle, ürününüz, markanız herkesin elinde, herkesi serinletsin.

Karton veya plastik malzemeden imal edilebilen, bu kadar etkili ve aynı zamanda ekonomik bir promosyon ürünü yok.

Otobüste, metrobüste, maçta, sokakta, etkinliklerde herkesin elinde olacak baskılı karton yelpaze ile etkili görünürlük elde edin.

karton yelpaze promosyon ürünümüz, GSM şirketleri, Futbol klüpleri, sağlık sektörü, tüketim ürünleri markaları için ideal bir promosyon ürünüdür.

Devamını oku...

Post-it® (Postit Yapışkan Not Kağıdı)

postit promosyon not, yapışkan kağıt

Küçük notlar, hayatı kolaylaştırır; Post-it®

3M Post-it® yapışkan not kağıtları, (ya da bilinen ismiyle Post-it®) kaybolması zor, insanların hatırlama, hatırlatma amacıyla kullandıkları, sevilen ve her ofis masasının ihtiyacı bir üründür. Post-it®'ler oldukça popüler bir monitör süsüdür. 

Devamını oku...

Özel iskambil oyun kağıdı

Özel baskılı promosyon iskambil oyun kağıdı ile, işletmenizin markasını, logosunu iskambil kağıtlarına basıyoruz. Böylece müşterilerinize verilmek üzere farklı bir promosyon ürünü elde edersiniz.

Devamını oku...

Paletli Küp Bloknot

Başta lojistik, nakliye firmaları olmak üzere bir çok frmanın promosyon tercihleri arasında yeralan paletli küp bloknot, ahşap mini palet üzerine yerleştirilmiş yanları ve üzeri baskılı not kaıtlarından oluşur. Üzerine ofset baskı, yarlara ise serigraf baskı yapılabilir. Paletli küp bloknotlar standart ölçülerdedir, ancak tercihen farklı ebatlarda da yapılabilir. Yapraklar, 70 veya 80 gr 1. hamur kağıttır.

Devamını oku...

Baskılı okul malzemeleri: defter, kalem, kalemtraş, silgi, çanta

Okul malzemeleri günümüzde iyi birer tanıtım aracıdır. Okul çağındaki yada ilköğretim öncesi öğrenciler için marka yada şirket logosu baskılı tükenmez kalem, kurşun kalem, silgi, kalem traş yada okul çantası gibi ürünler son zamanlarda sıkça tercih edilen promosyon ürünleridir. Bu ürünlerle hem çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamış olur, hem de tanıtımınıza katkıda bulunursunuz. 

Devamını oku...

Yapışkan Notluk ve Ayraç (renkli indeks, seperatör)

Yapışkanlı ayraçlar (ayrıca indeks,  seperatör), küçük notlar tutmanızı sağlayan, dergi, katalog, dosya, kitap gibi dökümanlarda sayfaları işaretleme, çeşitli notlar ilave etmenizi sağlayan, farklı renklerde üretilmiş özel yapışkanlı not kağıtlarıdır.

Devamını oku...

İskambil Oyun Kağıdı

iskambil oyunu kağıtları, promosyon

Çok özel bir promosyon ürünü... İskambil oyun kağıdı. Bir yüzünde size logo baskısıyla kalıcı bir promosyon ürünü yapabiliriz. Siz özel kutu tasarımıyla müşterilerinize seçkin bir promosyon ürünü vermiş olacaksınız. isteğe bağlı 2 takım iskambil oyun kağıdı. İskambil oyun kağıtı, firmanıza özel logo ve kutu baskısıyla şık bir promosyon ürünüdür.

Minimum üretim miktarı: 1000 deste.

Devamını oku...

Ürün Kartelası

Kumaş kartelası, kağıt kataloğu, pvc kataloğu, boya kataloğu, deri kataloğu

Kartelalar, sattığınız ürünlerin gerçek dokusunu, rengini, kokusunu kısaca müşterilerinize sunmak için ürünlerinizden örnekler koyabileceğiniz ve zamanla ilaveler de yapabileceğiniz bir katalog çesididir. 

Devamını oku...

Özel Tasarımlar - Oyunlar

 Özel tasarımlar

Düşüncelerinizi önemsiyoruz. Firmanız için kimsenin aklına gelmeyen çok özel fikirlerinizi hayata geçirmeye hazırız. Özel ürünlerle ilgili özel tasarımlar üretir, bunların hedef müşteri kitleniz için hazır duruma getiririz. Özel oyunlar, firma logonuz yada marka baskılı puzzle'lar yada aklınıza gelen diğer parlak fikirler.

Devamını oku...

Türkiye Karayolları Haritası

 

Türkiye yada Dünya karayolları haritası, değişik ölçülerde basılarak bir bölümünü firmanıza yada markanızın tanıtımına ayırabilirsiniz. Duvara asabilir yada akordion şeklinde katlanarak otomobilin torpido gözünde taşınabilir. Karayolları Haritası, uzun süreli kullanılabilir olması sebebiyle sizde bu promosyon ürününü tercih edebilirisiniz.

Devamını oku...

Promosyon Ajanda - Defter

ajanda defter

Baskılı ajanda ve defter yapımı Her şirketin  tercih ettiği promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Ajnda ve defterler değişik ölçülerde yapılabilir. İçeriğine her sayfaya baskı ya da ara sayfa olarak reklam ve imaj baskısı yapılır. Tercihinize göre günlük ajanda ya da haftalık ajanda - defter yaptırabilirsiniz. Yıl boyunca kullanıldığı için yıpranmayı önleyen karton ve sert kapaklı, deri ya da suni deri kapaklı olabilir. Spiralli, iplik dikişli de yapılabilir. 

Promosyon ajanda ve defter iç sayfalarına ofset baskı, kapaklarına kabartma veya ofset logo baskısı yapılabilir.

Devamını oku...

Karton Çanta - Karton Poşet

Ürün satışı yapan her firmanın ihtiyacı olan karton çanta (yada "karton poşet", "kağıt poşet", "kağıt çanta") etkili bir tasarımla sunabileceğiniz, markanızı ve şirket isminizi sokak sokak dolaştırarak tanıtımınıza fazlasıyla katkı sağlayan, çevre dostu bir tanıtım ürünüdür.

Devamını oku...

Küp Bloknot (küp bloknot promosyon fiyatları ve örnekleri)

Tüm ofislerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan küçük küp bloknot, firmalar için eşsiz bir tanıtım materyalidir. Küp bloknot, elden ele hızlı dolaşımı, sürekli büroda göz önünde olması ve uygun maliyeti nedeniyle tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Devamını oku...

Klasör - Dosya

Klasör ve dosyalar, tekliflerinizde, sunumlarınızda kullanabileceğiniz, kullanışlı ve kalıcı tanıtım ürünleridir. Etkili bir tasarımla yıl boyu kullanım olanağı bulunan bu tür materyaller uzun vadede markanızın akılda kalmasını sağlayabilecek ekonomik reklam çözümleridir.

Devamını oku...

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Dana önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram