Web sitesi tasarımı: Ayhan Tomak

 Web sitesi tasarımı, sanatçı, ressam, fotoğrafçı ayhan tomak

Fotoğrafçı, ressam, heykeltraş Ayhan Tomak resmi web sitesi projesi tamamlandı.Ahşap üzerine yapılmış çalışmaları, kişisel ve karma sergileri ve atölye çalışmalarından görüntülerin yeraldığı web sitesi tasarımını, çok nadir kullandığımız siyah zemin üzerine çalıştık. 

 

Ayhan Tomak kimdir;

Duvar resimleri, ahşap heykeller, çeşitli gazete ve dergilerde ilüstrasyonlar, TV dizilerine ve sinema filmlerine ahşap rölyef ve heykeller yaptı. Aynı zamanda, fonksiyonel sanat alanında ilk defa, heykel ve aynayı bir arada kullanarak tasarımlar yaptı. Yurt dışında bu çalışmalar büyük ilgi gördü. Helsinki International Artist Association üyesi olan sanatçı, halen İstanbul’da kendi atölyesinde ahşap yontu dersi veriyor ve orada çalışmalarına devam ediyor. 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram