Katalog çalışması ve baskısı: Festo Temel Ürün Programı

 Katalog Tasarımı Festokatalog tasarımı festo

Festo Temel Ürün Programı kataloğu. Yaklaşık 400 sayfalık kataloğun, Almanca-Türkçe teknik çevirileri, dizgi-mizanpaj, ofset baskısını gerçekleştirdik. Sert kapak, mat laminasyon ve iplik dikiş cilt ile kolay kolay yıpranmayacak bir ürün.

Dünyanın teknoloji devlerinden Festo, 56 ülkede bağımsız şirketleri, 200'den fazla ülkede temsilcilikleri bulunan, pnömatik ve endüstriyel otomasyon konusunda dünya lideri kuruluşlar arasındadır. Alman menşeili bir kuruluştur. Türkiye'de 1989 yılında kurulan Festo San. ve Tic. A.Ş. danışmanlık, çözüm ortaklığı, ürün satışı, servis, teknik destek ve teknolojik eğitim hizmetleri vermektedir.

Uzun yıllardır bir kısım ajans faaliyetlerini sürdürdüğümüz Festo Türkiye için yüzlerce dergi, bülten, broşür, katalog, promosyon ürünü yaptık, ilan ve makale çalışmalarını yürüttük. Diğer kurumsal müşterilerimiz gibi Festo ile de tasarım, baskı ve diğer reklam çalışmalarımız halen devam ediyor. 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram