Magento e-ticaret web sitesi: Marieantoinette.com.tr

magento e ticaret alışveriş sitesi  web tasarımı, kurumsal site tasarımı, marieantoinette 

Dünyanın 1 numaralı e-ticaret yazılımı Magento ile yaptığımız bir alışveriş sitesi daha. İstanbul'un en iyi çikolata butiklerinin başında gelen Marie Antoinette Chocolatier'in ayrıca bir çok yerde mağazası da bulunuyor. Online satış mağazası alyapısı olarak magento e-ticaret yazılımınında ödeme sistemi olarak kredi kartı, havale kabul ediliyor.

Firma hakkında

“Marie Antoinette Chocolatier”, İstanbul’un en iyi çikolata butiklerinin başında geliyor. Fransa'nın lükse düşkün efsanevi kraliçesi Marie Antoinette’in döneminden esinlenilerek yaratılan tatlar, Nişantaşı ve Zorlu Center AVM'de Marie Antoinette Chocolatier'de sizlere özenle sunuluyor. 

Lezzetleriyle olduğu kadar birbirinden farklı ve şık tasarımlarıyla da kısa sürede birçok kişi ve kurumun beğenisini toplayan Marie Antoinette Chocolatier; el yapımı ürünleriyle çikolatada ‘haute couture’ ayrıcalığı yaratıyor. 

 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram