E-ticaret sitesi tasarım ve uygulaması: Gurmania

 

E-ticaret sitesi www.egurmania.com tasarım ve uygulamasını tamamladık. Magento e-ticaret altyapısı üzerine kurulu sitede pasta, kek, çörek gibi gıda ürünlerinin online satışı yapılıyor. Şimdilik sadece istanbul içine kurye servisiyle hizmet veren Gurmani Gıda Dağ. San. Tic. Ltd. Şti. uzun yıllardır gıda sektöründe kendi markalarıyla faaliyet gösteriyor. Tasarım, esnek yapısıyla mobil, tablet ve bilgisayarlara kendini uygurabiliyor.

Web sitesinde kredi kartı, havale ve paypal seçenekleriyle alışveriş yapılıyor. Site alt yapısında kampanyalar, indirimler, kargo hesaplamaları, kredi kartı taksit seçenekleri, ücretsiz gönderi seçenekleri gibi bir çok özellik bulunuyor.

Magento e-ticaret uygulaması, çok sayıda profesyonel kurumsal firmanın kullandığı, son derece esnek, online alışveriş konusunda neredeyse tüm ihtiyaçları karşılayabilen açık kaynak bir yazılımdır.

E-ticaret sitesi kurulum için Tel: 0212 2223801 pbx.


e-ticaret satış sitesi, magento online alışveriş web sitesi, satış mağazası

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram