Güler Dinamik Web Site Tasarımı

Güler Dinamik Web Site Tasarımı

Türkiyenin en büyük Gümrük müşavirliği şirketi olan Güler Dinamik için yaptığımız web sitesi tasarımı. Web sitesinde, firma kurumsal bilgileri, hizmetleri hakkında detaylı bilgiler, Güler Dinamik hakkında basın da çıkmış haberler ve müşterilerin tüm müşavirlik hizmetlerini online takip edecekleri G-Online sistemine bağlantılar yer alıyor.

 Güler Dinamik Gümrük Müşavirliği Anonim Şirketi, 4458 Sayılı Gümrük Kanunu ve Gümrük yönetmeliğinde belirtilen yasal haklar çerçevesinde müşavirlik hizmeti vermektedir.Şirketimiz, Merkezi İstanbul olmak üzere İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Gümrük Müdürlüklerinde ve ülkemiz dış ticaretinin yapıldığı en önemli illerin Gümrük Müdürlüklerinde şube ve irtibat büroları mevcut olup, Türkiye’nin ilk 500 ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’’ listelerine giren firmalar ile uluslararası firmalarında dahil olduğu yaklaşık 500 firmaya; 21 Gümrük Müşaviri, 101 Gümrük Müşavir Yardımcısı, 82 Gümrük Müşavir Yardımcısı Adayı (stajyer) ve 114 diğer olmak üzere toplam da 320 çalışanı ile hizmet vermekte ve yılda yaklaşık 160.000 adet gümrük işlemi yapmaktadır.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram