Broşür Tasarımı RAL 360

RAL360 broşür tasarımı

RAL360 tanıtım broşürünün grafik tasarımı ve baskısını gerçekleştirdik. RAL360 yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılacak şirketler için şirket kurumsal kimliğine uygun stand tasarımları ve kurulumunu yapan bir işletme. Fuarınız varsa "fuar standı ihtiyacınızı bize bırakın, siz rahatınıza bakın..."

Broşür tasarımı şirketimizin ana faaliyet konularındandır. Fotoğraf çekimlerinden içerik çalışmasına ve bunların kurumsal kimliğinize uygun tasarımına kadar olan bütün süreçleri çok kısa sürede yapabiliyoruz. Tasarımlarımız oldukça iyidir. Tüm bilgi ve fotoğraflar temin edildikten sonra çalışmanın boyutuna göre bir kaç gün içinde taslak çalışmayı tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Daha sonra çalışmaya katkı sağlayacak görüşleriniz doğrultusunda yapılacak düzenlemelerle çalışmayı bitiriyor ve ofset baskı için matbaaya gönderiyoruz. Tasarım aşamasında oluşturduğumuz renklerin, oset baskıda da aynen çıkması için, başlangıcından baskı bitimine kadar titizlikle takip ediyoruz. Laminasyon sonrası renkler her zaman biraz değişkenlik gösterir. Tasarımda bu değişimleri de göz önünde bulundururuz. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir broşür elde edebilmek için azami gayret sarfeder ve en iyi sonucu elde ederiz.

broşü tasarımı

 


 

Broşür tasarımı, broşür dizaynı katalog grafik çalışması

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram