Sem Bio Ürün Kataloğu

ürün kataloğu grafik tasarımı baskısı

Sem Bio Teknoloji için hazırladığımız ürün kataloğu. Fotoğraf çalışmaları, grafik tasarımı, yazı karakterleri ve renkler firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak 200 gr kuşe kağıda ofset baskı ile üretildi. mat lanimasyon kapak ve tel dikiş cilt yapıldı. Sem Bio kimdir?

Analitik cihazlar konusunda Agilent firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan SEM Laboratuvar Cihazları Paz. San. ve Tic. A.Ş. grup şirketlerinden biri olan SEM BİO Cihazları A.Ş., temel laboratuvar cihazları konusunda hizmet vermek amacıyla 2005 yılında faaliyetlerine başladı.

SEM BİO Cihazları A.Ş., laboratuvar sektörünün dev markaları olan Brookfield, BTL, Electrothermal, Esco Global, Konica Minolta, Mettler Toledo, Martin Christ, Ohaus, Sigma, Stuart, Systec-Lab, Zehntner, Techne, Agilent’ın Vakum ürün portföyünde Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir. Ayrıca Binder, Heathrow Scientific, Serva’nın da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Türkiye’de kendi organizasyonlarıyla yer alan Miele ve Merck Milipore firmalarıyla da proje ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

ASO Ajans, Sem Bio teknoloji katalog, broşür ve diğer reklam faaliyetlerini yürütmektedir.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram