TEGEV Web sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı, şirket sitesi

TEGEV Teknolojik Egitim Vakfı için hazırladığımız web sitesi tasarımını gerçekleştirdik. Web sitesinde, vakıf hakkında bilgiler, gerçekleştirdiği projeler, mesleki ve teknik eğitim çalışmaları, düzenli olarak çıkarılan bültenler yer alıyor. Türkçe ve İngilizce olarak hazırladığımız web sitesi tasarımı, vakıf kurumsal renklerine uygun olarak gri-mavi ağırlıklı çalışıldı. Sitedeki tüm bilgiler kontrol paneli aracılığıyla güncellenebiliyor.

 

Ülkemizdeki mesleki ve teknik eğitimi sanayisi gelişmiş ülkelerdeki mesleki ve teknik eğitim seviyesine yükseltmek için kurulan TEGEV, bugüne kadar sanayi odaları, organize sanayi bölgeleri, üniversiteler, sivil toplum örgütleri gibi kurumlarla stratejik ortaklıklar kurarak, mesleki teknik eğitime katkı sagladı.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram