Sky Kauçuk, 3 Panel Örümcek Stand

Sky Kauçuk,  3 Panel Örümcek Stand

Örümcek stand, fuar, kongre, seminer ve sergileme alanlarında kullanılan açılıp kapanabilen, taşınabilir, tanıtım standıdır. Sky Kauçuk için ürettiğimiz bu örümcek stand, 3 panel'den oluşuyor. Ayrıca masa olabilen baskılı çantası da örümcek standın taşınmasını kolaylaştırıyor. 

Örümcek stand fuar sergileme ürünleri, 2 panelden başlayıp 6 panele kadar fuar ve sergileme mekanlarındaki alan büyüklüğüne göre üretilir. Tüm genişlikler için yükseklik standart 2.30 m'dir. Örümcek stand daha çok oval olarak tercih edilse bile düz olarak da tasarlanabilir. Taşınması son derece kolay olan örümcek standı rulo haline getirip, tekerlekli taşıma çantasıyla kolayca bir yerden bir yere nakledebilirsiniz. Çantalı olarak binek bir otomobilin bagajına kolaylıkla sığacak ölçülere iner. 

SKY Kauçuk Sanayii AŞ, başta endüstriyel makineler olmak üzere otomotiv sanayii, denizcilik endüstrisi, raylı sistemler, beyaz eşya sanayii, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi birçok ana sanayiye kauçuk ve kauçuk metal bileşenli parçalar üreten bir firmadır.

 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram