Görgü Hidrolik Ve Makina Teknik Spiralli Defter

Görgü Hidrolik ve Makina Teknik Tic. San. A.Ş için tasarladığımız ve ürettiğimiz promosyon defter. Katalog broşür ve diğer tasarım çalışmalarını yürüttüğümüz bir işletme olan Görgü hidrolik, yeni sezon promosyon çalışması olarak tercihini, kareli ve spiralli defterden yana kullandı. 

 

Promosyon defterler ajanda ve diğer takvimli defterlere göre daha kullanışlıdır. Sezon sonuna kadar tüketilememesi durumunda sonraki yıl için kullanılabilir. Böylece kağıt israfını ve bütçenizi de korunmuş olur.

Görgü Hidrolik Kimdir?

1992 yılında Almanya'nın Hamburg şehrinde kurulan Görgü Hidrolik, Hidrolik ünite projelendirme ve imalatı, hidrolik tesisat projelendirme ve imalatı, filtreleme ve filtre tekniği, hidrolik sistemlerde sızdırmazlık elemanları, PLC ve kontrol sistemleri konularında faaliyet gösteren bir işletmedir. Daha fazla bilgiye Gögü Hidrolik web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram