Saykom Pnömatik Silindir Kataloğu

Hidrolik ve Pnömatik ekipman üretimi yapan Sayko Teknik için tasarımını ve baskısını gerçekleştirdiğmiz Saykom Pnömatik Ürünler kataloğu. Ürün görselleri, teknik özellikler, sipariş kod detayları, ürün teknik çizimleri, kuvvet tabloları ve diğer teknik detayların yeraldığı katalog için Adobe Indesign ve Adobe Photoshop yazılımları kullanıldı. 

Sayko Teknik kimdir?

1982 yılında Sayko Tekni̇k Endüstri̇ Malzemeleri̇ Maki̇na San.Ti̇c.Ltd.Şti̇. olarak kurularak hidrolik & pnomatik sektörününde faaliyet göstermeye başladı. Kısa stroklu blok silindirler, uzun stroklu blok silindirler, kısa stroklu blok silindirler, dairesel blok silindirler,  kolay montaj kovan silindirler ve baskı civataları Saykom markasıyla üretmektedir. Özel tasarım hidrolik silindirler'de üreten Sayko Teknik, dünyanın lider otomasyon teknolojileri tedarikçisi Festo'nun Türkiye'deki en önemli satış ortaklarından biridir.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram