Wilke Katalog Tasarımı

Wilke Katalog Tasarımı

Endüstriyel madeni yağ üretimi yapan Wilke için tasarımını ve baskısını gerçekleştirdiğimiz 12 sayfa ve kapaktan oluşan katalog. Ürün görsellerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu çalışmada ürün bilgileri, fotoğraflar yer alıyor. 200 gr kuşe kağıda basıldı ve kapak mat laminasyonla kaplandı. Kapak ön ve arka kısmında kısmi lak bulunuyor.

Wilke Katalog Tasarımı

Wilke Katalog Tasarımı

Wilke Katalog Tasarımı

Wilke Katalog Tasarımı

Wilke kimdir?

Sektörün tecrübeli isimlerinin bir araya gelerek 1968 yılında oluşturduğu WİLKE dünya çapında markasıdır. Kurulduğu yıllardan bu yana kaliteyi standart hale getirmeyi amaç edinen WİLKE profesyonel ekibiyle dünya çapında başarıdan başarıya imza atmakta. Yarım asıra dayanan geçmişiyle metal işçiliği yapan ve metal işleyen sektörler için soğutucular geliştiren, üreten ve bunları pazarlayan işletme EMAS, DIN EN ISO 9001, DIN EN 14001, DIN EN ISO 21469 ve DIN EN ISO 22000 sertifikasyonları ile yüksek kalitede üretim yapmaktadır.

 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram