Sidebar

Menü

işaret bandı, renkli işaretleme bantları, indeks

Renkli yapışkan indeks işaret bandı (renkli ayraç, yapışkanlı renkli ayraçlar), gazete, dergi, kitaplarda sayfa işaretlemede, indekslemede kullanılan, canlı fosforlu renklere sahip yapışkanlı kağıtlardır. İşaretleme yapılacak sayfaya yapıştırıldıktan sonra bu bilgilere kolay erişim sağlar. İşaret bantları yapıştırıldıkları yerden kolayca sökülebilir. Özel yapışkanı sayesinde iz bırakmazlar. Yapıştırıldıkları sayfa zeminine zarar vermezler.

 

İşaret bandı yarı şeffaf, fosforlu renklerden oluşur. Üzerine küçük notlar alınabilir. İşaret bantları ile aradığınızı kolay bulursunuz.

Yapışkan indeks işaret bandı, tek plastik zemin üzerine 5 farklı renkten oluşur. Her renk 20 veya 25 sayfadan oluşur. Mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı canlı neon renklerden oluşan yapışkanlı işaret bantları promosyon amaçlı üretilen kutulu veya kutusuz yapışkan kağıtlı notluk setlerinde ve özel promosyon ürünlerinde kullanılabilir. Ayrıca neon olmayan kağıt tipi işaret bandı da bulunmaktadır.

İşaret bandı 7,5x5 cm ölçülerindedir. Şeffaf PVC'den üretilmiştir. 20 ila 25 yapraktan oluşmuştur. 

Satın almak için bizi arayınız ya da online satış mağazamızdan satın alınız. Tel: 0212 222 3801

Online satın alın.

renkli işaret bandı, renkli ayraç

Ayrıca arkası tam yapışkanlı sticker şeklinde olan, kağıt olarak üretilmiş işareti bandını da kullanabilirsiniz. Ölçüler 5x7,5 cm'dir.

 

Satın almak için tıklayınız.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram