Sidebar

Menü

Promosyon Baskılı Bardak Tepsisi ASOtray


promosyon baskılı içecek tepsisi

Patentli yeni ürünümüz logo baskılı promosyon bardak tepsisi, konser, parti, davet, açık hava organizasyonları gibi etikinler için son derece kullanışlı bir üründür. Açık hava konserleri, açık hava partileri, düğünler, dans salonları, barlar ve kafeler, stadyumlar ve diğer kalabalık alanlarda servis elemanları bu tepsi sayesinde içecekleri dökme riski taşımadan hızlıca servis edebilir.

Bu ürünün endüstriyel tasarım patenti şirketimize aittir.

CD Tutucu® (EVA veya PVC CD Mantarı, CD Süngeri, CD Spider)

cdtutucu, cd tutucu, cdtut, cd eva, cd mantarı, cd spider, cdrom mantarı, cdrom tutucuCD Tutucu ® (CD Spider) Polietilen Köpük (eva) dediğimiz özel bir esnekliğe sahip CD takılıp çıkarıldığında kendi formunu koruyan özel bir malzemeden yapılmıştır.
CD tutucu'lar Her türlü broşür, katalog, karton kapak gibi materyallere CD'yi tutturabilmek için kullanılır. Kendinden yapışkanlıdır.
Siyah, beyaz, gri, sarı, lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil olmak üzere 8 değişik renk alternatifi vardır. Kolay sökülebin taşıyıcısıyla oldukça pratiktir.Bu ürünün endüstriyel tasarım patenti şirketimize aittir.

 

 

CD Tutucu Plastik Göbek

CD tutucu plastik

Plastik CD tutucu (CD Spider, cd hub ya da cd göbek), CD ve  DVD'lerin katalog, broşür, dosya, kitap gibi ürünlere montajını kolaylaştıran, kendinden yapışkanlı pratik bir üründür. Plastik CD tutucular enjeskiyon yöntemiyle üretilir. Arka yapışkanı oldukça güçlüdür. Arkasındaki taşıyıcıyı köşe cıkıntısından söküp çıkarmak son derece kolaydır. Seri imalatlarda kullanabilirsiniz.

Plastik (PVC) CD Zarfı, Kendinden Yapışkanlı

kendinden yapiskanli cd sticker, cd, dvd plastik zarf

Sticker şeklinde katalog ve dosyalar için plastik CD/DVD zarfı... Sök, yapıştır...

180 mikron ortadan kapaklı ve 100 mikron üstten kapaklı olarak 2 farklı şekildedir.

Bu ürünün endüstriyel tasarım
patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı plastik (PVC) CD/DVD zarfı,  katalog, karton CD/DVD kapakları veya dosya gibi materlyallere CD/DVD montajını sağlar. Sticker (Çıkartma) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog, klasör, kitap gibi ürünlerin kapağına yapıştırılması son derece pratiktir. Yapışma gücü oldukça yüksektir. Kendinden yapışkanlı Plastik CD Zarfı, CD-DVD'leri korur, çizilmesini, bozulmasını engeller.

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Kartvizitlik

 Plastik etiket cebi, yapışkanlı plastik kartvizit cebi

Bu ürünün endüstriyel tasarım
patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik kartvizit cebi, dosya broşür, karton kapak yada kartvizitinizi tutturmak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz pratik ve bir o kadar da kullanışlı üründür. Kumlu (yarı saydam) ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

Bu ürünü farklı ölçülerde üretebiliriz. Farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı (Çıkartma) Şeffaf Dosya Cebi

 

Farklı tip dosya cebi ve diğer ölçüler için bizi arayınız.

Bu ürünün endüstriyel tasarım
patenti şirketimize aittir.Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik dosya cebi, klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlerin ön veya arka kapaklarına yapıştırmak ve bunlara brosür, teklif yazısı, el ilanı gibi ürünleri iliştirmek için üretilmiştir. Çıkartma (sticker) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Kumlu (yarı saydam) ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

Karton CD-DVD Zarfı

Kraft karton kağıttan üretilmiş CD-DVD zarfı, CD kutusu

Farklı şekil ve boyutlarda bristol kağıt, kuşe kağıt yada %100 atık kağıttan üretilen kraft ve karton CD veya DVD zarfları üretiyoruz.

Tekli veya çoklu CD'leriniz için hazırladığımız CD zarfları üzerine dilerseniz renkli baskı yapıyor ve bitmiş hazır halde sizlere teslim ediyoruz. 

Cırt Cırt Bant (Para Para, arkası yapışkanlı cırtcırt)

cırt bant satın al

yapışkanlı cırt bant, para para, cırt cırt, velcro dots, dairesel kesim cırt bant  

Arkası yapışkanlı cırt bant (ya da diğer adıyla cırt cırt, para para, velcro dots, velcro strip) matbaa, ambalaj ve tekstil sektöründe sıkça kullanılır. Matbaa sektörü için cırt bant (para para) ajanda defter kapaklarında, dosya ve klasör kapaklarında, cd-dvd kutusu kapaklarında, özel tasarım ürün kutuları kapaklarında kullanılabilir. 

Arkası yapışkanlı cırt bant kanca ve ilmekten oluşur ve takım halinde satılır. Cırt bant farklı renk seçeneklerinde üretilebilir. Ancak ağırlıklı olarak siyah ve beyaz kullanılır.

Natural (Eco - Doğal) CD Tray, CD-DVD kutusu

Eco cd tray, natural cd tray, doğa dostu cd kutusu, kraft, karton cd kutusu

BU ÜRÜN GEÇİCİ OLARAK ÜRETİLEMEMEKTEDİR.

Çevre dostu tanıtım ürünleriniz için çevre dostu, doğal (natural, eco, ekolojik) CD Tray / CD kutusu ve CD tutucuları sizin için özel üretiyoruz.

Atık kağıtların yeniden dönüştürülmesiyle oluşturulmuş kraft karton CD Tray, şık ve estetiktir. CD'lerinizi Çizilme ve bozulmalara karşı korurken, çevrenin korunmasına da katkıda bulunursunuz. Firmanızın veya ürününüzün prestijine katkıda bulunur. 

DVD Kutusu

DVD kutusu - DVD kutuları, plastik dvd kutusu

Stoklarımızda tükenmiştir.

DVD, DVD-R kutuları 13,5x19 cm ölçülerinde ve 1,4 cm kalınlığındadır. Sağ tarafında DVD yada CD yuvası, sol tarafında ise kitapçık yada ürünle ilgili dökümanlar için muhafaza yeri mevcuttur. Ön yüz için PVC şeffaf kartonet yuvası bulunmaktadır. Ürününüze ait kapak tasarımızını DVD kutusunun üstüne kolayca yerleştirebilirsiniz.

Plastik Askı, Ürün Askısı

Ürünlerinizin market standlarına asılmasını sağlayan son derece pratik bir askı. Plastik yapışkanlı askı ile kutulu veya poşet ambalajlardaki ürünlerinizin kenarına yapışır ve böylece ürünlerinizi istediğiniz yere asabilirsiniz. Yapışkanlı ürün askısı sert plastik malzemeden üretilmiştir. Arkası kendinden yapışkanlıdır. Ürünlerinizin kutusuna yada poşetine kolayca yapışır ve bırakmaz. Yapışkan kısmını ürününüze, yapıştırıp ürününüzü dilediğiniz yere asabilirsiniz. Market raflarına, standlarına yada herhangi bir sergileme standına ürününüzü asamanızı sağlayan pratik bir ürün.

Kartvizit CD

Kartvizit CD (veya CD kart, kart CD, kartvizit DVD, mini CD) kredi kartı boyutlarında, kartvizit şeklinde, içeriğine her türlü multimedya döküman kaydı yapabileceğiniz bir CD çeşididir.  Firmalar için şık bir tanıtım ürünüdür. Küçük olması sebebiyle çüzdanda taşınabilir niteliktedir. Kartvizit CD'lerin içeriğine 50 MB ı aşmayacak şekilde her çeşit film, fotoğraf, metin gibi dijital içeriklerden oluşan kurumsal firma veya ürün bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. 

İnteraktif Tanıtım CD'si

Ürün CD'si yada firma tanıtım CD'lerinin basılı tanıtım araçları olan katalog, broşür gibi materyallere oranla farklı avantajları vardır. Oldukça yüksek sayıda fotoğraf, teknik bilgi ve video yükleyebilir ve projelerinizin sesli anlatımlarını yapabilirsiniz. Sunumlarınızı yada klasör dolusu bilgiyi müşterilerinize bir interaktif CD ile sunabilirsiniz. 

CD-DVD Tray

cd tray,kitap cd, kapak tray, cd yuvası

CD/DVD Tray'ler özel baskılı karton kapak, kitap kapaklarına, özel CD'li sunum dosyalarına yada klasörlere, özel kutu ve kapakları kutulara CD veya DVD'yi tutturabilmek için kullanılan pratik bir üründür.

CD Kopyalama

Firmanızın, kurumunuzun etkili tanıtımı için "İnteraktif CD" tasarımının yanısıra bu CD'lerin çoğaltımı, serigraf yada etiket baskısını, etkileyici bir yüzey baskı çalışması ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Dükkan
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram