Sidebar

Menü

İnteraktif Tanıtım CD'si

Ürün CD'si yada firma tanıtım CD'lerinin basılı tanıtım araçları olan katalog, broşür gibi materyallere oranla farklı avantajları vardır. Oldukça yüksek sayıda fotoğraf, teknik bilgi ve video yükleyebilir ve projelerinizin sesli anlatımlarını yapabilirsiniz. Sunumlarınızı yada klasör dolusu bilgiyi müşterilerinize bir interaktif CD ile sunabilirsiniz. 

Maliyetleri katalog ve brosüre göre oldukça düşüktür. Bir kez tasarım yapıldıktan sonra sadece ihtiyacınız olduğu kadar çoğaltır, yeni versiyonlarına yeni ürünlerinizi ekleyerek CD'nizi sürekli güncel tutarsınız.

Biz, görsel açıdan zengin, kullanıcı dostu bir arayüz ile firma CD yada ürün CD'nizin interaktif çalışmasını özel programlarla yapar, CD için farklı kartonet tipleri tasarlar ve istediğiniz miktarlarda çoğaltarak tam zamanında size ulaştırız.

Ayrıca farklı CD ve DVD zarfların da üretimini yapıyoruz. Aşağıda görülen mat veya parlak laminasyonlu CD DVD zarflarının yanısıra, %100 atık kağıttan üretilmiş kraft karton zarfların üretimini de gerçekleştiriyoruz.

Kraft Karton CD ve DVD zarflarımızı görmek için buraya tıklayın.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Dükkan
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram