Fotoblok Poster Baskı

Fotoğraflarınızı, posterlerinizi 5 mm kalınlığında fotoblok malzemeye basıyor ve mat laminasyonla kaplıyoruz.

Fotoblok hafif ve sert bir görünüme sahiptir. Tasıması ve montajı oldukça kolaydır. İç mekan dijital baskılarda her zaman tercih edilen bir malzeme olmuştur.

Arkasında bulunan çift taraflı bandı sayesinde istediğiniz zemine kolayca tuttarabilirsiniz. Fotoblok malzemeye bastırdığınız poster yada fotoğraflarınıza ayrıca çerçeveletmenize gerek kalmaz. Fotoblok baskıları yüksek çözünürlükte ve oldukça kalitelidir.


Dijital baskı işlerinizde fotoblok malzemeye benzeyen ancak daha sert ve dayanıklı bir malzeme olan PVC esaslı, 3 veya 5 mm foreks 'i de tercih edebilirsiniz.

 


Etiketler: fotoblok baskı, foreks baskı, foto blok üzerine dijital baskı, posterafişfuar posteri, fuar afişi, karton köpük malzeme, fotoğraf baskı, dijital baskı, fuar fotoblok baskısı, poster baskı, afiş baskı, dekorasyon, ev dekorasyonu

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Display Sistemler
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram