Sidebar

Menü

Fotoblok Poster Baskı

Fotoblok poster baskı,  fotoğraf ve posterleriniz için mükemmel ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Yüksek kalitede çerçeve gerektirmeyen  3 veya 5 mm kalınlığında malzemeye baskı yapıyor, mat veya parlak laminasyonla kaplıyoruz. Fotoblok, süper hafif, pürüzsüz ve sert bir görünüme sahiptir. İçi süngerimsi bir kağıt çeşididir. Çok hafiftir. Tasıması ve montajı oldukça kolaydır. İç mekan dijital baskılarda her zaman tercih edilen bir malzeme olmuştur. Çift taraflı köpük bantla direkt duvara yapıtırılabildiği gibi misine ipi ile de asılabilir. Ayrıca dönkart olarak da uygun bir malzemedir. İç mekanda kullanılır. 

Fiyat hesaplaması için lütfen fuar.aso.com.tr sayfamızı ziyaret edip, en boy alanlarına cm cinsinden ürün ölçülerinizi girip fiyat görebilirsiniz.

Arkasında bulunan çift taraflı bandı sayesinde istediğiniz zemine kolayca tuttarabilirsiniz. Fotoblok malzemeye bastırdığınız poster yada fotoğraflarınıza ayrıca çerçeve yapmanıza gerek kalmaz. Kalınlık posterinizi duvardan ayırdığı için şık bir görüntü oluşur. Fotoblok baskıları yüksek çözünürlükte ve oldukça kalitelidir. Fotoblok malzeme oldukça hafiftir. Arkası çift taraflı köpük bantla bile duvarınızda yıllarca kalıcılık sağlar. Baskılar direkt fotoblok üzerine yapılmaz. Fotoblok yüzeyi baskı için uygun değildir. Bu nedenle önce folyoya basılıp bu folyo fotoblok malzemeye sıvanır. Mat veya parlak laminasyonla mükemmel bir görüntü elde edilir. Yıllarca deforme olmadan bozulmadan güzel bir görüntü sunar. Dijital baskı ile oldukça uyumludur. Bu nedenle fotoğraf baskısı, poster baskıları yada dekorasyon amaçlı çok sık kullanılır. Dış mekanlar için uygun değildir. Çoğunlukla iç mekanlarda kullanılır.

Fotoblok poster baskı 120x120 cm ölçülerine kadar baskı yapılabilir. Bu de yetmedi mi daha büyük ölçülerde birden fazla fotobloktan oluşan parçalı bir tasarım da düşünebilirsiniz.

Siparişlerinizi telefonla ya da online satış sitemizden kredi kartınızla verebilirsiniz. Düşük adet fotoblok poster siparişlerinde teslimat yeri atölyemizdir. Yüksek adetlerdeki teslimatları karo ile yapabiliyoruz. Düşük adetlerdeki (1-5 arası) fotoblok baskı siparişlerinizi, kargoda hasar görme olasılığı yüzünden sadece atölye teslimi yapıyoruz. 

Dijital baskı işlerinizde fotoblok malzemeye benzeyen ancak daha sert ve dayanıklı bir malzeme olan PVC esaslı, 3 veya 5 mm foreks 'i de tercih edebilirsiniz. Foreks ölçüsü 150x300 cm ye kadar yapılabilir.

Fotoblok baskı fiyatı için tıklayınız.


Etiketler: fotoblok baskı, foreks baskı, foto blok üzerine dijital baskı, posterafişfuar posteri, fuar afişi, karton köpük malzeme, fotoğraf baskı, dijital baskı, fuar fotoblok baskısı, poster baskı, afiş baskı, dekorasyon, ev dekorasyonu

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Display Sistemler
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram