Backdrop Sahne Arkası Panel

Backdrop sahne arkası panel olarak adlandırılan dijital baskılı ayakta durabilen paneller, fuar, sergi, seminer, kongre alanlarında kullanılan, geniş görsel baskı alanı ile iyi bir tanıtım ürünüdür. Etkileyici bir tasarım ile görsel alanda istenilen mesajı en etkili biçimde verilmesini sağlar. 2x2 metre boyutlarında birden fazla backdrop kullanılarak daha geniş bir panel elde edilebilir. kurulumu, sökülmesi ve taşınması çok kolaydır. Toplam ağırlık 5-6 kg arasındadır. Fiyatı da oldukça uygundur. Rulo yapılarak toplandıktan sonra bir sonraki sergilemeye kadar güvenle saylayabilir, defalarca kullanabilirsiniz. 

Backdrop sahne arkası paneller arkası siyah ışık geçirmeyen dökme vinil üzerine yüksek kalitede dijital baskı yapılarak üretilir. Vinil branda kenarları zamanla kıvrılmaz, defalarca kullanılır. Dijital baskı kalitesi oldukça yüksektir ve canlı renklere sahiptir. Kokusuz, güvenli, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen Lateks mürekkepler kullanılır. Kullanılan Boyalar UL ECOLOGO ve GREENGUARD Children & Schools(SM4) sertifikalıdır.

Fiyat bilgisi için bizi arayınız. 

 

backdrop sahne arkası panel vinil branda banner

Fuar alanı backdrop banner üretimi

 

backdrop banner sahne arkası

Hidroser fabrikada kullanılmak üzere üretilen iş güvenliği panosu, backdrop banner

backdrop banner sahne arkası dijital baskı

backdrop banner sahne arkası branda

StudyExpo için üretilen backdrop dijital baskılı paneller

 

StudyExpo Fuar Alanı Banner Baskıları

fuar-quickbanner

StudyExpo yurtdışı eğitim fuarı, fuar alanı için hazırladığımız 2x2 metre boyutlarında Quicbanner baskıları. Az yer kaplayan, görsel baskı alanı oldukça geniş olan quickbanner, kolay kurulup toplanması sebebiyle de oldukça kullanışlı bir sunum panelidir. Defalarca kurulup toplanabilir, deforme olmaz, üzerindeki baskı oldukça kalitelidir. Hedef kitleye verilecek mesajlar için geniş baskı alanına sahiptir. Fuar, kongre, sergileme alanlarında kullanım için pratiktir.

Study Expo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı

Bir eğitim fuarı olan Study Expo için, flama, bayrak, quickbanner ve rollup üretimini tamamladık.

Kaldırım Panosu (A Pano)

Kaldırım Panosu, Aluminyum pano, A PanoA tipi kaldırım panosu, işyerinin önünde ve ya kaldırımlarda kullanılan, pratik ve ekonomik bir sergileme ürünüdür. A duruş şeklinden dolayı A-Pano olarak isimlendirilmektedir.

Kaldırım panosu ürününün konstruksiyonu aluminyum profilden üretilmektedir.Kaldırım panolarının çerçevesi, açılır-kapanır aluminyum çerçeveden oluşmaktadır. Görselin bu çerçevelere takılıp çıkarılması son derece pratiktir. Çerçeve köşeleri rondo (yuvarlak) ya da düz olabilir. 

Aluminyum kaldırım panosu isteğe bağlı tek yada iki aluminyum çerçeve kulanılır. İki yöndeki panolar sebebiyle, posterinizin iki taraftan da görünmesini sağlar. 

Kaldırım panolarının aluminyum çerçeveleri açılır kapanır özelliktedir. Çerçeve kanatlarını açıp içindeki görseli değiştirmek son derece basittir.

A4 Ayaklı Broşürlük

a4 alüminyum broşürlük; cam broşürlük; ayaklı cam broşürlük; broşür standı; portatif a4 broşürlük

 

Katlanabilir portatif A4 ayaklı ve çantalı broşür standı, fuar, kongre, sergi ve sunumlarınız için ideal bir tanıtım ürünüdür. Alüminyum ve cam aksamlardan oluşan A4 brosürlük, toplam 6 adet hazneye sahiptir. Standlarınızda kullanabileceğiniz şık bir üründür.

A4 ayaklı ve çantalı broşürlük, kurulduğunda 140 cm yüksekliğe erişmekte, toplandığında 14x45x31 cm lik bir çantaya sığmaktadır. Güvenle taşınması için korumalı ve güvenlikli taşıma çantası ile birlikte verilir.

Taşıma çantası alüminyumdur.

X Banner Stand

X Banner stand, X banner fuar standı, sergileme standı, x panel

X banner stand (x panel stand) sergileme sistemleri, ekonomik, pratik, kurulumu ve toplanması çok kolay bir sunum sistemidir. Fuar, kongre, sergileme ve sunumlarınız için idealdir. X banner, alüminyum ve sert plastik aksamlardan oluşur. Kurulum için herhangi bir araç gerekmez. Kenarları kıvrılmayan avrupa vinil malzemeye yüksek kalite iç mekan dijital baskı yapılarak kullanılır. X banner ürünümüz 60x160 cm, 60 x 180 cm ve 80x180 cm olmak üzere 3 farklı çeşidi vardır.

Rollup fuar standı, Rollup banner

roll up fuar standı rolap rolup dijital baskılı fuar standı

 

Roll Up fuar standı, fuar, sergi, kongre ve sunumlarınız için mükemmel bir üründür. Yaylı alüminyum mekanizma, görseli kendiliğinden içine sarar. Roll Up sergileme standının açma veya toplama süresi 1 dakikanın altındadır.

1 yıl garantili Rollup, defalarca kurup katlayabileceğiniz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Dilerseniz daha sonra sadece görselini değiştirerek de kullanabilirsiniz.

Roll Up'lar Kenarları kıvrılmayan avrupa vinil branda üzerine yüksek kalite iç mekan baskı yapılarak teslim edilir. Kenarları korumalı çantası ile birlikte verilir. Pratik olması, tercih edilir bir ürün haline getirmiştir.

Çanta ve baskı ile birlikte toplam ağırlığı 5 kg'dır.

Fiyat bilgisi ve online satın almak için tıklayın.

3'ü bir arada: Örümcek stand, rollup ve hardcase masa

 

Fuar, kongre ve sergileme alanları 3'ü 1 arada sistem. 

 

  • 1 adet, 3 panel, baskılı örümcek stand
  • 2 adet, 85x200 cm baskılı rollup
  • 1 adet, masa olabilen, baskılı hardcase (sert plastik) çanta

Sipariş Tel: 0212 2223801

 

Ürün Tanıtım ve Promosyon Standı

promosyon standı, masası, ürün sunum standı, tanıtım standı, teşhir standı, market standı

 

Sert plastikden üretilen bu promosyon standı, gövde ve alın dijital baskılı olarak etkili ve pratik bir sunum ürünüdür. Geçme sistem ile üretilmiştir. Kurulum sırasında herhargi bir vida, çivi gerektirmez. Köşeli promosyon standı ve oval promosyon standıolarak 2 farklı şekildedir.

20 kg a kadar ürün taşıyabilir. Ürün tanıtım standını branda çantasıyla kolayca taşıyabilirsiniz. Ağırlığı 8 kg civarındadır.

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin. Tel: 0212 2223801 Pbx.

Portatif Promosyon Masası 91 cm

Promosyon masası, katlanabilir fuar masası, portatif masa

Portatif promosyon masası, dijital baskılı, hafif, katlanıp kurulabilen bir stand masasıdır. Dijital baskısıyla fuar, kongre, sergi ve istediğiniz her mekan mükemmel uyum sağlar. Portatif promosyon masası, aluminyum ve ahşap parçalardan oluşmaktadır. Kurulumu son derece pratiktir. Vida tornavida kullanmadan kurabilirsiniz. Üst tablası ahşaptır. Özel baskı malzemesi sayesinde rulo haline getirilip saklanabilir

Ağırlık: 11,5 kg

Ölçüleri: yükseklik 93 cm x genişlik 91 cm x derinlik 45 cm

Dijital baskı ölçüleri: Yükseklik 90 cm x  Genişlik 180 cm

Örümcek Masa 128 cm

örümcek masa, fuar masası, katlanabilir masa, teşhir masası

Örümcek masa, özellikle örümcek stand ile birlikte kullanılan ve her mekana mükemmel uyum sağlayam örümcek masalar, aluminyum ve ahşap parçalardan oluşmaktadır. Kurulumu son derece pratiktir. Vida tornavida kullanmadan kurabilirsiniz. Üst tablası ahşaptır.

Ağırlık: 15 kg

Ölçüleri: yükseklik 85 cm x genişlik 128 cm x derinlik 40 cm

Dijital baskı ölçüleri: Yükseklik 85 cm x  Genişlik 220 cm

Ön cepheden görünen alan: 100 cm

Örümcek Stand (Corner)

Köşeli örümcek stand, L stnad, corner stand

Köşeli örümcek stand (corner popup display) farklı şekillerde,  fuar ve sergileme alanları için uygun bir stand sistemidir. Sergi, fuar, konferans ve sunumlarınız için mükemmel bir görsel araçtır. Köşeli örümcek standlar, görseli dik konumda tutabilmek için sağlam, manyetik, kilitlenebilir bir iskelet sistemi kullanır.

Köşeli (Corner) Örümcek standlar 2 panel, 3 panel, 4 panel şeklinde, L, U, O, Z şeklinde yapılabilir ve kuracağınız alana görsel açıdan mükemmel uyum sağlar.

Örümcek Stand (Düz)

örümcek stand, düz stant 

 

Düz örümcek stand (popup display) sistemleri, fuar ve sergileme alanları için, kolay kurulup toplanabilen pratik sergileme sistemleridir. Sergi, fuar, konferans ve sunumlarınız için mükemmel bir görsel araçtır. Düz örümcek standlar, görseli dik konumda tutabilmek için sağlam, manyetik, kilitlenebilir bir iskelet sistemi kullanır.

Düz Örümcek standlar 2 panel, 3 panel, 4 panel şeklinde yapılır ve kuracağınız alana görsel açıdan mükemmel uyum sağlar.

Örümcek Stand (Oval)

örümcek stand

 

Örümcek stand (popup display) sistemleri, fuar ve sergileme alanları için, kolay kurulup toplanabilen pratik sergileme sistemleridir. Sergi, fuar, konferans ve sunumlarınız için mükemmel bir görsel araçtır. Örümcek standlar, görseli dik konumda tutabilmek için sağlam, manyetik, kilitlenebilir bir iskelet sistemi kullanır.

Örümcek stand sistemleri 2 panel, 3 panel, 4 panel, 5 panel ve 6 panel şeklinde 180 cm'den 500 cm'ye kadar farklı boyutlarda yapılır ve kuracağınız alana görsel açıdan mükemmel uyum sağlar.

Fiyatlar, online satın almak için tıklayınız. 

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Display Sistemler
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram