Katalog Tasarımı (Hurok Marble)

Hurok Marble ürün kataloğu. Özel mermer kataloğu, grafik tasarımından üretimine kadar olan tüm süreçler firmamız tarafından gerçekleştirildi. Katalogda ürün görselleri ve teknik bilgiler yer alıyor.

Post-it® Renkli Ayraç (Seperatör, indeks)

 3m posit markali yapiskan not kağıtları

Post-it® ayraçlar, farklı renklerdeki Post-it® yapışkan kağıtların bir araya gelmesiyle oluşturulmuş, yapışkan notluk ve farklı promosyon ürünleriyle birlikte ve ya tek başına kullanılan, canlı fosforlu renklere sahip bir üründür.

Post-it® ayraçlar sayfaların işaretlenmesi için idealdir. Katalog, broşür, dosya yada buna benzer ürünlerin indekslenmesinde kullanılır. Aynı zamanda seperatördür.

Değişik ölçülerdeki Post-it® yapışkan notluklarla oluşturulan, sert kapaklı notluklarda da kullanılır. Post-it® yapışkan kağıtlı notluklar, promosyon için ideal bir üründür.

Postit renkli ayraç seperator, postit indeks

3M'in ürettiği Post-it® renkli ayraçlar, özel üretim sert kapaklı yada farklı şekillerdeki özel baskı notluklarda kullanılır. 

Yapışkanlı renkli ayraç siparişleriniz için bizleri arayın. Tel: (0212) 222 3801 Pbx.   

 


 

PVC Yapışkanlı Renkli Ayraç

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ayrıca isteğe bağlı olarak markasız olarak ithal edilen renkli yapışkan PVC ayraç ihtiyaçlarınız için de bizi arayınız.

 

renkli ayraç, postit ayraç, bloknot renkli not kağıdı 

postit yapışkan notluk ve renkli ayraçrenkli ayraçrenkli yapışkan kağıtlar

ONLINE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Biz sizinle aynı dili konuşuruz.

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz.

Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız.

Biz dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürün tedarikçinize göndeririz. Dilerseniz daha fazlasını yaparız. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız.

Biz sizinle aynı dili konuşuruz. hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz.

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Display Sistemler
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram