Sidebar

Menü

Teknik Yayınlar

 

Biz sizinle aynı dili konuşuruz. Teknik mühendislik formasyona sahip ekibimizle biz bir büyük ihtimalle sizi tanıyoruzdur. makinalar, enjeksiyonlar, ektrüzyonlar, robotlar, granüller, valfler, silindirler, bobinler, soğutma grupları, panolar, kimyasallar yıllardır konuştuğumuz konulardır. 

Tüm teknik özellikler ilgi alanımıza girer. İşimiz gereği teknik çeviriden başlar ve ürünün sunulmasıyla sona erer. Bütün bu süreçler teknik ve estetik yönümüzün harmanlanmasıyla oluşur. "Olan" ve "olmaması gereken" zihrimizi kışkırtan faktörlerdir. Olanı alır, olmayanı yaratır ve olması gerekeni hazırlarız.


Etiketler: teknik yayınlar, makina yayınları, bülten, enjeksiyonlar, teknik çeviriler, ektrüzyonlar, robotlar, granüller, valfler, silindirler, bobinler, soğutma grupları, panolar, kimyasallarla ilgili kitap, dergi, bülten ve diğerleri

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram