Sidebar

Menü

Teknik Çeviri

 

Biz, mesleki formasyona sahip çevirmenlerle çalışırız. Yapılmış çevirileri yeniden  çevirmek zorunda kalmazsınız. Makina, otomasyon, elektrik-elektronik ana konularımızdır.

Teknik tercümelerdeki başarımızın temeli, projeyi doğru analiz ederek konusunda uzman, teknik terminolojiye hakim tercümanlara yaptırmaya dayanır. Teknik çeviri hizmetimiz kitap, dergi, bülten, katalog, broşür, web sitesi cevirisini de kapsamaktadır. Teknik çevirisinizi yaptığımız işlerin isterseniz aslına sadık kalınarak tasarımını yapabilir yada yepyeni ve farklı bir tasarımla size sunabiliriz.


Etiketler: teknik tercüme, teknik çeviri, tercümanlık, çevirmen, katalog çevirisi, brosur cevirisi, web sitesi çeviri, el ilanı çevirisi, bülten, kitap tercüme, teknik kitap tercümesi

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram