Sidebar

Menü

İnternet reklamcılığı. Google Adwords. Google arama sonucu kelime reklamı.

google adwords reklam, google arama sorunucu kelime reklamı, internet banner, internet reklamcılığı 

 

İnternet reklamcılığı, internet yoluyla hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayan ekonomik bir tanıtım yöntemidir. Çok küçük reklam bütçeleriyle en etkili tanıtımı yapabiliriz. Gösterim potansiyeli yüksek, sizi hedef kitlenize en hızlı ulaytıracak siteleri belirler ve size uygun reklam çözümleri sunarız.

Google dünyada en cok kullanılan arama motoru olması, müşteri potansiyelinizi hedef alan reklam çözümleri sunması sebebiyle en cok tercih edilen reklam mecrası haline gelmiştir. Firmalar internet reklamcılığı ile daha fazla müşteri çekme onanağına sahiptirler. 

İnternet kullanıcıların google aramalarında sizin ürününüzü yada hizmetinizi aradıklarında ilanınızı gösterime girer, diğer aramalarda gözükmezsiniz. böylece sadece sunduğunuz hizmeti, yada sattığınız ürünü arayan potansiyel müşterilere görünür ve hedef kitlenize ulaşmış olursunuz. Bölge, ülke ve dil seçeneğiyle hedef kitlenizi siz belirlersiniz.

Google reklam gösterimlerine para ödemezsiniz. Ödemeyi sayfanıza ziyaretçi aldığınızda yaparsınız. Yani Google arama sonuçlarında görünmeniz bir maliyet yaratmaz. Ziyaretçi reklamınızı görür ve tıklarsa, tık başına ödeme yaparsınız. 

İnternet reklamcılığı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahibiz. İnternet dünyasının en etkili reklam çözümü olanGoogle adwords reklam çözümleri için bizi arayın. Google arama sonucu reklamları sizi yeni müşterilerle buluşturur. 

Google Adwords Reklam çözümleri konusunda komple bir çözüm sunuyoruz.

  • Bizleri faaliyet konunuzla ilgili bilgilendirmeniz durumunda, satmak istediğiniz ürünle ilgili araştırma yaparak ilgili kelimeleri ve maliyetlerini belirleriz. 
  • Sizin için bir hesap açar, görüntülü veya kelime reklam metnini düzenler, reklamınızı Google'a onaylatırız.
  • Reklamlarınızı sürekli takip eder, kelime kalite puanınızın yükselmesi için sürekli optimizasyonu yaparız.
  • Haftalık ve aylık raporlarınızın alır bunları size göndeririz.
  • Web siteniz için, arama motoru optimizasyonu konusunda danışmanlık hizmeti veririz.
  • Google Adwords konusunda sizleri bilgilendiririz.
  • Size bir Google Analytics hesabı açar ve site raporlarınızı görmenizi sağlarız.
  • Google haritalarda firmanızın adıyla görünmenisi sağlarız.
     

Çekmek istediğiniz ziyaretçi sayısı ile olartılı olarak bir reklam bütçesi belirlemeniz gerekir.

Google reklam bütçenizi nasıl belirlersiniz?

Google Adwords internet reklamcılığında, reklamlarınız Google arama sonuçlarında yada içerik ortağı sitelerde görüntülenir. Bunu siz seçersiniz.

Sadece arama sonucunda gösterim yapabilirsiniz. Bu daha etkidir. Reklamlarınız hedef kitlenize direkt ulaşır.

Örneğin;

Siz bir "tampon baskı makinası" imalatçısısınız. Ve bu makinayı arayan potansiyel müşterile ulaşmak istiyorsunuz. Google Adwords'de "tampon baskı makinası" kelime bedeli'de 0,5 TL olsun.

Bu durumda kullanıcı "tampon baskı makinası" kelimesini arattırdığında reklamlarınız sponsor reklamlar başlığı altında görüntülenir. Görüntülemeye para ödemezsiniz. Kullanıcı reklamınızı görür ve tıklayarak sitenize ulaşır. bu durumda hesabınızdan 0,5 TL düşer.

500 TL bütçe ile sadece bu kelimeyle 1000 ziyaretçi çekersiniz. Bu ziyaretçilerin tümü "tampon baskı makinası" ile ilgilenen potansiyel müşteridir.

Şimdi bizi arayın. Google Adwords reklamlarınızı hemen yayınlatmaya başlayalım. Tel: 0212.222 3801 ve 0212 222 16 08 

Google adwords reklamları sizi hedefe ulaştırır.

 


Etiketler: google arama sonucu reklamları, google adwords reklam, internet banner reklamı, banner hazırlama, internet reklamcılığı, web sitelerine reklam vermek, google sponsor reklamlar, kelime reklam, görüntülü reklam, google adwords hesap açma, adwords reklam verme

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram