Sidebar

Menü

Ahşap Bardak Altı

Kütük ahşap dilimlerden oluşan ahşap bardak altı oldukça doğal bir görüntü oluşturmaktadır. Ahşap bardak altı üstüne serigraf dayanıklı baskı yapılabileceği gibi sıcak klişe baskı da yapılmaktadır.

Taş Bardak Altı

Dogal taş bardak altı 10x10 cm ölçülerinde ve 1 cm kalınlığında traverten doğal taştan imal edilmektedir. Üstüne serigraf baskı veya dijital baskı yapılmaktadır. Alt kısmında 4 ad sünger eva malzemesi yapıştırılmakta, bu sayede zemin çiziklerden korunmaktadır. Bu ürün için talep üzerine genelde karton ambalaj yapılmaktadır. Doğal taşlarda birkaç ton mevcuttur.

Mantar Bardak Altı

Mantar bardak altı, doğal bir malzeme olan ağaç kabuklarından üretilen mantar üzerine farklı tekniklerle ile baskı yapılıp lamine edilerek hazırlanır. farklı kalınlıklarda ve farklı kesimlerde mantar bardak altı çalıması yapılabilir. Uygun fiyatlı olması sebebiyle promosyon olarak kullanımı yaygındır. Kullanışlı bir üründür. 

Kalem Tutucu, Arkası Yapışkanlı (Pen Clip)

Arkası kendinden yapışkanlı olan kalem tutucu (pen clip, pen holder), ajanda, defter, notluk gibi ürünlere yapıştırılan ve kalem tutturucu olarak kullanılan plastik bir üründür. Arkası kendinden yapışkanlı olduğu için kullanımı son derece kolaydır. Plastik kalem tutucuyu taşıyıcısından sıyırıp, ajanda defter, organizer, postit notluk gibi ürünlerin kapaklarına yapıştırınız. Ürün kullanıma hazır hale gelir. Kullanımı pratik olduğu için imalathane ve atölyelerde seri kullanım için uygundur.

Inter Medya Küp Bloknot

Küp bloknotlar, promosyon olarak en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Her sayfaya ayrıca yanlara da baskı yapılarak görsel olarak markanızın daha fazla görünür olmasını sağlar. Kullanışlı ve uygun fiyatlı bir üründür. 

Promosyon Yelpaze

promosyon karton yelpaze

Bütün yaz boyunca tescilli ürünümüz olan yelpazelerle, ürününüz, markanız herkesin elinde, herkesi serinletsin.

Karton veya plastik malzemeden imal edilebilen, bu kadar etkili ve aynı zamanda ekonomik bir promosyon ürünü yok.

Otobüste, metrobüste, maçta, sokakta, etkinliklerde herkesin elinde olacak baskılı karton yelpaze ile etkili görünürlük elde edin.

karton yelpaze promosyon ürünümüz, GSM şirketleri, Futbol klüpleri, sağlık sektörü, tüketim ürünleri markaları için ideal bir promosyon ürünüdür.

Post-it® (Postit Yapışkan Not Kağıdı)

postit promosyon not, yapışkan kağıt

Küçük notlar, hayatı kolaylaştırır; Post-it®

3M Post-it® yapışkan not kağıtları, (ya da bilinen ismiyle Post-it®) kaybolması zor, insanların hatırlama, hatırlatma amacıyla kullandıkları, sevilen ve her ofis masasının ihtiyacı bir üründür. Post-it®'ler oldukça popüler bir monitör süsüdür. 

Özel iskambil oyun kağıdı

Özel baskılı promosyon iskambil oyun kağıdı ile, işletmenizin markasını, logosunu iskambil kağıtlarına basıyoruz. Böylece müşterilerinize verilmek üzere farklı bir promosyon ürünü elde edersiniz.

Paletli Küp Bloknot

Başta lojistik, nakliye firmaları olmak üzere bir çok frmanın promosyon tercihleri arasında yeralan paletli küp bloknot, ahşap mini palet üzerine yerleştirilmiş yanları ve üzeri baskılı not kaıtlarından oluşur. Üzerine ofset baskı, yarlara ise serigraf baskı yapılabilir. Paletli küp bloknotlar standart ölçülerdedir, ancak tercihen farklı ebatlarda da yapılabilir. Yapraklar, 70 veya 80 gr 1. hamur kağıttır.

Baskılı okul malzemeleri: defter, kalem, kalemtraş, silgi, çanta

Okul malzemeleri günümüzde iyi birer tanıtım aracıdır. Okul çağındaki yada ilköğretim öncesi öğrenciler için marka yada şirket logosu baskılı tükenmez kalem, kurşun kalem, silgi, kalem traş yada okul çantası gibi ürünler son zamanlarda sıkça tercih edilen promosyon ürünleridir. Bu ürünlerle hem çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamış olur, hem de tanıtımınıza katkıda bulunursunuz. 

Yapışkan Notluk ve Ayraç (renkli indeks, seperatör)

Yapışkanlı ayraçlar (ayrıca indeks,  seperatör), küçük notlar tutmanızı sağlayan, dergi, katalog, dosya, kitap gibi dökümanlarda sayfaları işaretleme, çeşitli notlar ilave etmenizi sağlayan, farklı renklerde üretilmiş özel yapışkanlı not kağıtlarıdır.

İskambil Oyun Kağıdı

 

iskambil oyunu kağıtları, promosyon

Çok özel bir promosyon ürünü... İskambil oyun kağıdı. Bir yüzünde size logo baskısıyla kalıcı bir promosyon ürünü yapabiliriz. Siz özel kutu tasarımıyla müşterilerinize seçkin bir promosyon ürünü vermiş olacaksınız. isteğe bağlı 2 takım iskambil oyun kağıdı. İskambil oyun kağıtı, firmanıza özel logo ve kutu baskısıyla şık bir promosyon ürünüdür.

Minimum üretim miktarı: 3000 deste.

Ürün Kartelası

Kumaş kartelası, kağıt kataloğu, pvc kataloğu, boya kataloğu, deri kataloğu

Kartelalar, sattığınız ürünlerin gerçek dokusunu, rengini, kokusunu kısaca müşterilerinize sunmak için ürünlerinizden örnekler koyabileceğiniz ve zamanla ilaveler de yapabileceğiniz bir katalog çesididir. 

Özel Tasarımlar - Oyunlar

 Özel tasarımlar

Düşüncelerinizi önemsiyoruz. Firmanız için kimsenin aklına gelmeyen çok özel fikirlerinizi hayata geçirmeye hazırız. Özel ürünlerle ilgili özel tasarımlar üretir, bunların hedef müşteri kitleniz için hazır duruma getiririz. Özel oyunlar, firma logonuz yada marka baskılı puzzle'lar yada aklınıza gelen diğer parlak fikirler.

Türkiye Karayolları Haritası

 

Türkiye yada Dünya karayolları haritası, değişik ölçülerde basılarak bir bölümünü firmanıza yada markanızın tanıtımına ayırabilirsiniz. Duvara asabilir yada akordion şeklinde katlanarak otomobilin torpido gözünde taşınabilir. Karayolları Haritası, uzun süreli kullanılabilir olması sebebiyle sizde bu promosyon ürününü tercih edebilirisiniz.

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram