Sidebar

Menü

Yapışkan Notluk ve Ayraç (renkli indeks, seperatör)

Yapışkanlı ayraçlar (ayrıca indeks,  seperatör), küçük notlar tutmanızı sağlayan, dergi, katalog, dosya, kitap gibi dökümanlarda sayfaları işaretleme, çeşitli notlar ilave etmenizi sağlayan, farklı renklerde üretilmiş özel yapışkanlı not kağıtlarıdır.

Yapışkanlı kağıt ayraçlar, kendi başına bir promosyon ürünü olmakla birlikte sert kapaklı ve farklı ölçülerde üretilen not defterleriyle birlikte de üretilebilir. Böylece promosyon ürünü olarak müşterilerinize özel ve kullanışlı bir ürün sunmuş olursunuz.

Sayfaları işaretleme, dökümanlara küçük notlar yazmak için kullanıcıların en çok beğendiği promosyon ürünü olan seperatörler 5 renk 25 yaprak olarak set halinde üretilir. 

Yapışkanlı ayraçlar canlı renklerden oluşur. Sayfalar arasında asla kaybolmaz. Yapışkanlı ayraçlarına yazılmış notların gözden kaçması imkansızdır. Renkli ayraçlar sökülüp tekrar tekrar yapıştırılabilir. Söküldüğünde asla iz bırakmaz

Kısaca renkli yapışkanlı ayraçlar (renkli indeks) ile günlük işlerinizi organize edebilirsiniz.

postit, ajanda, defter, www.aso.com.tr

Yukarıda gördüğünüz sert kapaklı promosyon notluklarında, 2 farklı boy yapışkan not yanısıra 5 renk, 25'er yapraklı yapışkanlı notluk ayraç set olarak hazırlanmaktadır. Bu müşterileriniz için kullanışlı bir promosyon ürünüdür. 

Promosyon notluklar ve renkli index fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Ayraçların yapışkanlı notluklarda kullanımı


 

postit yapışkan notluk Blue Star Otel için yaptığımız yapışkanlı notluk çalışması. 3 farklı boy yapışkanlı notluk, ayrıca 5 renk ayraç'tan yapılmış. 
Postit yapışkan not akkim Akkim sert sıvama kapaklı yapışkanlı notluk promosyon üretimi. 2 farklı boy logo baskılı yapışkanlı notluk ve 5 renk ayraçtan oluşuyor.
postit yapışkan not Rultrans sert kapaklıyapışkan notluk promosyon. Promosyon notluklar hem ekonomik hem de uzun süreli kullanıma sahiptir.
Postit Yapışkan Not Kağıdı

Eurpean, Anti-fraud, Office yapışkan kağıtlı notluk çalışması. 50 yaprak yapışkanlı notlukve mat laminasyonu 350 gr kuşe kağıt kapak. Bu, en uygun fiyatlı yapışkanlı notluk çeşitlerimizden biridir.

Postit yapışkan not kağıdı

Yapışkan promosyon not defterleri en gözde promosyon ürünlerimizdendir.

Tisan yapışkanlı notluk. 3 farklı boy notluk ve renkli ayraçlarla oluşturulmuş kombinasyon. Mat laminasyonlu sert kapaklı.

postit yapışkan not kağıdı Western Digital sert kapaklı yapışkan kağıtlı notluk üretimi. 3 farklı boy yapışkan not kağıtlarıyla oluşturulmuş oldukça şık ve kullanışlı bir promosyon ürünüdür.  
postit yapışkan not kağıdı ICTERRA küp bloknot ve ayraçlar. Yüksek kalitede işçilikle oluşturulmuş ofset baskılı mukavva kutulu.  
postit yapışkan not kağıdı Schattdecor - Dijital Visions yapışkanlı notluk. 3 farklı boy ofset marka baskılı notluk ve 5 renk ayraçtan meydana geliyor. 4 Renk ofset baskılı ve parlak laminasyonlu ser kapaklı.  
postit yapışkan not kağıdı Üretimini yaptığımız notluk çalışmalarımızdan bir örnek  
postit yapışkan not kağıdı Bir yapışkanlı kağıt notluk örneği.  
postit yapışkan not kağıdı Bir otel firması için promosyon olarak yaptığımız çalışma    
postit yapışkan not kağıdı TAI için yaptığımız yapışkanlı notluk çalışması. 2 farklı boy ve 5 renk ayraç promosyon notluk.    
postit yapışkan not kağıdı ECA çin yaptığımız promosyon notluk.    
postit yapışkan not kağıdı Bir ilaç firması için yaptığımız promosyon notluk.    
postit yapışkanlı not kağıdı      
postit yapışkanlı not kağıdı Uygun maliyetli bir yapışkanlı kağıt notluk çalımamız. Büyük boy notluk ve renkli ayraçlarla yapıldı. Kuşe kapak.    
postit yapışkanlı not kağıdı Promosyon çalışmalarımızdan bir örnek.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram