Bardak Altı (Promosyon Bardak Altlığı)

Bardak altı, mantar taban üzeri ofset baskı ve selefonlu, özel kesim. bardak altlığı.

Ahşap Bardak Altı Taş Bardak Altı  Mantar Bardak Altı

Uzun süreli kullanımı ve sürekli göz önünde olması sebebiyle bardak altlıkları, uygun bütçeli promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Değişik şekil ve ölçülerde bardak altlığı yaptırarak müşterilerinize, sürekli kullanabilecekleri bir promosyon ürünü sunabilirsiniz.

Bardak Altlığı Çeşitleri

  • Ahşap bardak altı
  • Mantar taban bardak altı
  • Nova, eva veya kauçuk taban bardak altı
  • Taş bardak altı

Ahşap ve mantar tabanlı bardak altlığı doğada çözünebildikleri için doğa dostu ürünler olarak da bilinirler. Mantar bardak altlığı ürünü mantar taban üzerine ofset baskılı karton sıvanarak elde edilir. Yüksek kalitede ofset baskıda doğa dostu boyalar kullanılır ve sağlığa zararlı değildir. Doğal bir görünüme sahiptir. Promosyon olarak en çok tercih edilen bardak altı çeşididir.

Firmanız için farklı tasarımlara sahip mantar bardak altlıklarından set oluşturarak müşterilerinize şık bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. 

 

Bardak altı kaucuk taban

Mantar Bardak Altlığı Nasıl yapılır?

Masa yada sehpa üzerine çay kahve gibi sıcak içecekler ya da soğu içecek bardaklarının altına konulan, farklı materyallerden üretilir. Bardak altlıkları, masa veya sehpa gibi alanlarda sürekli göz önünde bulunduğu için üzerindeki baskı sayesinde etkili bir tanıtım aracıdır.

Mantar veya ahşap bardak altlığı genel olarak sıcak veya soğuk içeceklerin masa sehpa gibi yüzenlerden yalıtımını sağlayarak içeceğin ısısınıda korur.

Ahşap ve mantar bardak altlığı kaymaz taban oluşu ve yüksek yalıtım özelliği sayesinde tercih sebebidir. Grafik departmanımız tarafından yapılan özel bir tasarım, ya da çalıştığınız reklam ajansının gönderdiği firmanıza ait logo veya marka, karton üzerine 4 renk ofset makinelerde yüksek kalitede basılır. Daha sonra baskılı kartonlar uygun kalınlık ve ölçülerde kesilmiş mantar plakalara özel doğa dostu yapıştırıcılarla sıvanır. Böylece isteğe bağlı 3-7 mm kalınlığında plakalar elde edilir. 

Martar bardak altlığı plakaları özel dairesel bıçaklarla kesiler ve kullanıma hazır hale getirilir. İsteğe bağlı farklı tasarımlar kombine edilerek 4'lü veya 6'lı olarak paketlenir ve müşterilerinize dağıtıma hazır hale getirilir.

Taş Bardak Altı

10x10 cm ölçülerinde kesilen taşlar üzerine renkli dijital baskı yapılarak üretilir. Pürüzlü yüzeyi bardak altına şık bir görünüm kazandırmaktadır. 1 cm kalınlığındaki taş bardak altının alt yüzeyinde kaymaz nova taban bulunmaktadır. Taş bardak altı işletmeniz için farklı ve uygun fiyatta bir promosyon ürünü olarak tercih edilebilir. 

Taş bardak altlıkları ikili veya tekli olarak kraft logo baskılı kutu içinde tercih edilebildiği gibi tekli olarak da kullanılabilir.

taş bardak altı

Ruminant Akademi için ürettiğimiz baskılı taş bardak altı.

 

baskılı promosyon taş bardak altı

ETS TOEIC için tasarımı ve baskısı yapılan promosyon taş bardak altı.

promosyon taş bardak altı

Taş bardak altlıkları isteğe bağlı karton kutulu olarak üretilebilir.

 

Ahşap Bardak Altı

Ahşabın kendine özgü dokusu ve rengini en iyi şekilde gösteren ahşap bardak altları üzerine logo veya marka baskı yapılarak promosyon amaçlı olarak kullanılabilir. Ahşap bardak altı üzeri lazer ile yakılarak baskı yapılır. Şık bir görünüme sahiptir. Ahşap bardak altı fiyatı için bizi arayınız.

Ahşap bardak altı promosyon 

 

Özel tasarım ahşap bardak altlığı promosyon

 

Özel tasarım ahşap bardak altlığı promosyon


Etiketler: promosyon ahşap bardak altlığı, mantar bardak altlığı

Sorular  

# Mustafa UÇAR 14-11-2018 16:21
Merhaba,
2.000 adet yuvarlar mantar tabanlı üzeri 4 renk baskılı olacak şekilde bardak altlığı için fiyat bilgisi gönderebilirseniz sevinirim.

-------- Yönetici yanıtı ------

Fiyat bilgisini email adresinize iletiyoruz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# ali hakan eroğuz 06-12-2018 20:08
Klişe baskılı yuvarlak doğal görünümlü bardak altlığının yüksekliğini arttırabilirmişyiz 2,5 cm olucak 100 adet
fiyat ne olur saygılar

------ Yönetici yanıtı ------

Taş bardak altı ölçüleri 10x10 cm ve yüksleklik 1 cm dir. Fiyat bilgisi için https://dukkan.aso.com.tr/promosyon/bardak-alti/tas-bardak-alti.html
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# Kağan Aras 17-01-2019 17:00
Merhaba,

Taş baskı Bardak Altı için ön arka baskı yapılabilir mi? Yapılırsa 500-1000-2000 adet tekliflerinizi rica edebilir miyiz?

Sadece tek renk baskı yapılıyorsa 500-1000-2000 adet için tekliflerinizi alabilir miyiz?

***** Yönetici yanıtı *****
Fiyat bilgisi email adresinize gönderildi. Güncel fiyatları şuradan takip edebilirsiniz. https://dukkan.aso.com.tr/promosyon/bardak-alti.html
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# BİREY AKADEMİ KAMPÜS 25-02-2019 14:42
merhaba logomuz ile bardak altlığı yapmayı düşünüyoruz fiyat konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz

*********** Yönetici yanıtı ******

Farklı malzemelerle baskılı bardak altı üretimi yapıyoruz. Taş, eva, nova, ahşap gibi tercihinize göre değişen ürünlere ofset, serigraf yada UV baskı ile üretim yapıyoruz. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
# Damla Kesim 19-09-2019 10:38
Merhaba 60 adet bardak altlığına ihtiyacımız var üzerine tasarladığımız görsel basılacak fiyat teklifi rica ederim.

Cevap: Ürün miktarı minimum üretim miktarının altındadır. Ofset baskılı ürünlerde fiyat ürün miktarına göre değişkenlik gösterecektir. Yüksek adetlerde fiyat düşüktür.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram