Sidebar

Menü

Baskılı okul malzemeleri: defter, kalem, kalemtraş, silgi, çanta

Okul malzemeleri günümüzde iyi birer tanıtım aracıdır. Okul çağındaki yada ilköğretim öncesi öğrenciler için marka yada şirket logosu baskılı tükenmez kalem, kurşun kalem, silgi, kalem traş yada okul çantası gibi ürünler son zamanlarda sıkça tercih edilen promosyon ürünleridir. Bu ürünlerle hem çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamış olur, hem de tanıtımınıza katkıda bulunursunuz. 

Küçük yaşdaki çocukların görsel hafızalarının oldukça yüksek olduğu bilinir. Markanız baskılı kalem, silgi, kalemtraş, cetvel, okul çantası gibi okul gereçleri sürekli göz önünde olması, çocukların ve hatta ailelerinin bile hafızalarında yer edinecek ve markanızın bilinirliğini artıracaktır.

Bizler, size özel tasarlanmış bir kutu ve yine ürünler için tek tek tasarlanmış baskı seçeneğiyle sizlere iyi birpromosyon ürünü set halinde sunuyoruz.

Minimum sipariş miktarı set olarak 500 kutudur.

Promosyon ürünü olarak okul malzemeleri yaptırmayı düşünüyorsanız bizleri arayın. 

 

Alman firması Festo için yapılmış ve firmanın promosyon dağıtımında kullandığı okul seti. Şade ve şık bir tasarımla oluşturulmuş kutunun içerisinde tükenmez kalem, siyah kurşun kalem, kırmızı kurşun kalem, cetvel, silgi ve kalemtraş yer alıyor. 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram