Örümcek Stand 3 Panel (Oval)

örümcek stand 3 panel oval

Örümcek stand, işletmelerin fuar, sergi, AVM ve diğer sergileme alanlarında kullanabilecekleri, dijital baskılı reklam baskı alanı yüksek, dijital baskılı portatif standlardır. 2 panelden 9 panele kadar üretimi mümkündür. Tekerlekli hardcase çantası aynı zamanda masa olarak da kullanılabilir. Örümcek stand hardcase masa ön yüzüne de baskı yapılır. Kurulumu ve toplanması son derece kolaydır ve bir defa baskı yapıldıktan sonra defalarca kullanılabilir. İsteğe baslı olarak daha sonra görsel yüzeyi yeni bir baskı ile değiştirilebilir. Fotoğrafta görülen Biltur için yapılmış 3 panel örümcek stand baskısıdır.

Baskılı Bez Çanta

baskılı bez çanta

Ham bez çanta farklı gramajlarda ham bez üzerine serigraf veya digital baskı yöntemiyle baskı yapılan, fuar ve sergileme alanlarında promosyon olarak, firma tanıtım broşür ve kataloglarıyla birlikte dağıtımı yapılan tanıtım ürünleridir. Uzun yıllar kullanılabilir olması sebiyle markanızın alında kalıcılığını sağlar. Çift yüzeye baskı yapılabilir. Tek kullanımlık naylon poşetlerin çevreye verdiği zararı en aza indirgemek için ben çantalar iyi bir alternatiftir. Baskılı ham bez çanta bu anlamda çevre dostu bir üründür ve uzun yıllar kullanım olanağına sahiptir.

Kendinden Yapışkanlı Plastik CD zarfı

kendinden yapışkanlı plastik cd zarfı

Arkası yapışkanlı CD ve DVD zarfları, yumuşak plastikten üretilen üretilmektedir. İşletmelerin ürün ve hizmet bilgi ve videolarının yüklendiği CD ve DVD'lerin kitap, katalog, klasör dosya gibi ürünlere montajı için oldukça kullanışlı bir üründür. Üstten kapaklı ya da ortadan kapaklı olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Fiyat olarak uygundur. Çoğunlukla reklam ajansları, matbaalar tarafından ve diğer işletmeler tarafından kullanılır. CD ve DVD'lerin uzun süre bozulmadan saklanmasını sağlar. Güncel fiyat bilgisi için tıklayınız.

Elektrik Otomasyonu Ürün Seçim Klavuzu

elektrik otomasyonu ürün seçim klavuzu

Festo için baskısını gerçekleştirdiğimiz "Elektrik Otomasyon Ürün Seçim Klavuzu". Broşür ve katalog tasarımı ve baskısı, ajansımızın başlıca üretim faaliyetlerindendir. İyi bir tasarımın yanısıra yüksek kalitede ofset baskı tekniği ile basılmış broşür ve kataloglar, ürün ve hizmetleriniz için iyi birer tanıtım ürünleridir.

Fotoğraflarını gördüğünüz ürün, 4 yaprak, 8 sayfa, içe katlamalı, 200 gr mat kuşe kağıda ofset baskı tekniği ile basımı yapılmış ve mat laminasyonla kaplanmış bir broşürdür. 

Broşür Tasarımı; Yol Bariyeri (Ray, Dikme, Gergi Kuşağı) Roll Form Hattı

broşür tasarımı yol bariyerleri

Broşür tasarımı ve baskısı. Makina sektöründe faaliyet gösteren EAE Grup firması EAE makina için tasarım ve baskısını gerçekleştirdiğimiz Yol Bariyeri (Ray, dikme, gergi kuşağı) Roll Form Hattı tanıtım broşürü. Maktek ve Euroblech fuarlarından müşterilere sunulmak üzere hazırlanan broşürde, yol bariyeri üretim makinaları ile ilgili temel bilgiler yer alıyor.

Broşür Tasarımı; Lojistik Depo (Ağır Hizmet) Raf İmalat Hattı

broşür tasarımı lojistik depo

EAE Makina ürün yelpazesi arasında yer alan Lojistik Depo Rafı İmalat Hatları için tanıtım broşürü.

Broşür Tasarımı; Roll Form Makinaları

broşür tasarımı roll form

 Fotoğraf çekiminden, baskı öncesi grafik tasarımı ve matbaa baskı aşaması dahil tüm süreçler ajansımız tarafından yürütülmektedir. Roll form makinaları tanıtım broşürü.

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram