Yarım Boy Kapaklı Telli Dosya

yarım boy kapak dosya

Yarım Boy Kapak Telli Dosya, özellikle gümrük müşavirlikleri tarafından gümrük takibinde kullanılan, ön kapak yarım boy olmak üzere evrak takibinde kullanılan bir dosya türüdür. Farklı amaçlar için de kullanılan yarım boy kapaklı ve ince telli dosyaların grafik tasarım ve üretimi işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Yarım boy kapaklı Kurumsal kimliğinize uygun tasarım, kağıt seçimi ve üretimi yapılarak işletmenize teslimini gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı alanda renklerinizle ve özel bir tasarımla yüzlerce dosya arasından sıyrılan, gözalıcı bir çalışma ve üretim bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.  

Yapışkanlı Ürün Askı Aparatı

Ürün askı aparatı, ürünleriniz market stand çubuklarına asılması için kullanılan şeffaf, kendinden yapışkanlı pratik bir üründür. (Ürün asma aparatı, yapışkanlı askı, asma sekmesi gibi isimlerle de bilinir) Farkı ürün asma etiketlerini yanısıra ürünün ortadan asılmasını sağlayan ve ortadan asıldığı için de düz görünmesini sağlayan ürün askı aparatları, çift taraflı yapışkanlıdır. Taşıma mukavemeti oldukça güçlüdür. Ürün güncel fiyatı ve satın almak için tıklayınız.

Oyun Kartı Seti (Brawl Stars)

Oyun Kartı tasarım ve baskıları işletmemizin faaliyet konuları arasındadır. İskambil oyun karları veya zihin açıcı oyunlar için özel olarak tasarlanmış kartların tasarımından üretim sürecinin sonuna kadar tüm aşamaları gerçekleştiriyoruz. Özel kağıt,. laminasyon ve oldukça hassas kesime sahip bu tür ürünleri yüksek kalitede çıkarabilmek için gerekli tüm bilgi ve birike sahibiz. Daha fazla bilgi için bizi arayınız.

Akkaya Usb Bellek

Lazer baskılı USB flash bellek üretimi. Özel metal kutusu ile promosyon olarak kullanabileceğiniz şık bir ürün. 

Sisdoz Promosyon Defter

Sisdoz için tasarım ve baskısını gerçekleştirdiğimiz suni deri kapaklı, sıcak baskılı promosyon defter. A5 boyutlarında yıl boyu kullanılabilen hala en etkili promosyon ürünleri arasında yer alan defter üretimi için izi arayabilirsiniz. Tüm sayfalara özel logo baskısıyla marka bilinirliğinizi üst seviyelere taşımış olursunuz.

Bakanlıklara Özel Yapışkanlı Notluklar

Bakanlıklar için ürettiğimiz özel yapışkanlı notluk seti. Her notlukta farklı bakanlık ismi yer alıyor. Pleksi malzemeden özel kesim standı ile özel bir üretim. Farklı amaçlar için kullanılacak özel tasarım ürünler için bizi arayabilirsiniz.

Bardak Altlığı (Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi)

Elektrik Mühendisleri Odası Ankara şubesi için ürettiğimiz mantar tabanlı bardak altı.

Hatırlatma, İşaretleme ve Özel Kullanım Yapışkanlı Notluk

özel yapışkanlı notluk üretimi ve post-it

İşletmelerin muhasebe bölümleri için hatırlatma amaçlı özel yapışkan notluk üretimi. Kullanım amacı oldukça yaygın olan yapışkan notlukları, hatırlatma, ayraç, işaretleme gibi amaçlar için kullanabilirsiniz.

Festo "Otomasyonda Trendler" Dergi

Festo için düzenli olarak içerik çalışmasını gerçekleştirdiğimiz Otomasyonda Trendler Dergisi.

Katalog Tasarımı (Festo Türkiye)

Festo Türkiye için içerik çalışması ve baskısı gerçekleştirdiğimiz "Maksimum Esneklik Akıllı ve Sezgisel Çözümler" tanıtım kataloğu

Piramit Masa Takvimi (Limakport)

Masa takvimleri promosyon olarak kullanımı oldukça yaygın bir üründür. LimakPort için ürettiğimiz sert kalın taşıyıcılı spiralli piramit (üçgen) masa takvimi

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram