İstinye Üniversite Hastanesi Yapışkan Notluk Promosyon

İstinye Üniversitesi Yapışkan Notluk Promosyon

İstinye Üniversite Hastanesi promosyon üretiminde tercihi şirketimiz oldu. İstinye Üniversite Hastanesi için ürettiğimiz, 10x7,5 100 yaprak yapışkanlı not kağıtları 5x7,5 cm yarım boy yapışkan notluk ve 5 renk, 20 yaprak renkli yapışkanlı ayraçlardan oluşan sert kutulu yapışkan notluk seti. 

Yapışkan notluk setleri farklı boylarda ayraç ve not kağıtlarıyla kombine edilerek üretilebilir. Tüm set baskılı yapışkan notluklarda oluşabileceği gibi, küp bloknot ve yapışkan notluklar bir arada kullanılabilir. Promosyon notluk üretimi için bizleri arayınız.

İstinye Üniversitesi Yapışkan Notluk Promosyon

İstinye Üniversite Hastanesi, Aralık 2016 tarihinde İstanbul Esenyurt’ta açılan, Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospital’ın çatı şirketi MLP Care’in katkısıyla kuruldu. Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi; kardiyolojiden genel cerrahiye, kadın doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram