Mantar Bardak Altı

Darüşşafaka mantar bardak altı

Uygun maliyetli, marka bilinirliğini maksimum seviyede tutan, doğal yapısı nedeniyle tercih edilen mantar bardak altlıkları, sıvama mantardan üretilmektedir. Peki nedir bu mantar?

Mantar meşesinin ana yurdu ve başlıca üretim Merkezi Portekiz'dir. Dünya mantar ihtiyacının %80'inden fazlasını portekiz karşılamaktadır. Türkiye'de son yıllarda yetiştirilmeye çalışılon mantar meşeleri 35 metreye kadar büyüyebilmektedir. 100 yaşına kadar mantar meşeleri kabuk üretebilir.

 

Mantar, Mantar Meşesi ağacının en dış kabuğundan elde edilir.  İlm üretim mantarlar çok kabadır ve bu yüzden ticari değeri çok yüksek değildir. En iyi kalite mantarlar ikinci ve üçüncü soyma işleminde ve sonrasında elde edilir. Mantar miktarı ağacın büyüklüğü, yaşı, yetişme yeri, iklim, gelişme hızı ve kabuk soyma arasında geçen zamana bağlıdır. Mantar bardak altı üretiminde kullanılan mantarlar %45 oranında yağ ve reçine, %20 oranında çözülebilen asitler ve kalanıda diğer maddelerden oluşur. Mantar hacmi delikli bir yapıya sahiptir ve %50'den fazlası boşluktur. 

  

Mantar taban bardak altı.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram