skip to Main Content

roll up fuar standı rolap rolup dijital baskılı fuar standı

RollUp banner, fuar standı, fuar, sergi, kongre ve sunumlarınız için mükemmel bir üründür. Yaylı alüminyum mekanizma, görseli kendiliğinden içine sarar. Roll Up sergileme standının açma veya toplama süresi 1 dakikanın altındadır.

1 yıl garantili Rollup, defalarca kurup katlayabileceğiniz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Dilerseniz daha sonra sadece görselini değiştirerek de kullanabilirsiniz.

Roll Up’lar Kenarları kıvrılmayan avrupa vinil branda üzerine yüksek kalite iç mekan baskı yapılarak teslim edilir. Kenarları korumalı çantası ile birlikte verilir. Pratik olması, tercih edilir bir ürün haline getirmiştir.

Çanta ve baskı ile birlikte toplam ağırlığı 5 kg’dır.

Fiyat bilgisi ve satın almak için bizimle iletişime geçin.

 

Roll Up sergileme ürünümüzün teknik özellikleri

  • Yüksek kalite alüminyum konstruksiyon
  • Görsel zemini kenarları kıvrılmayan avrupa branda
  • Kurulumu son derece kolaydır. Bir ucundan çekip açabilir ve daha sonra bıraktığınızda geri mekanizmanın içine sarılır
  • 1200 dpi iç mekan baskı ile dijital baskı yapılır
  • Ölçüler (Görsel boyutu): 80×200 cm, 85×200 cm en çok kullanılan ölçülerdir.
  • Çanta Boyutu: 100 x 18 x 18 cm
  • Toplam ağırlık: 4-5 kg

Mekanizma 1 yıl garantilidir.

roll up fuar standı rolap rolup dijital baskılı fuar standı

rollup fuar sergileme standı roll banner

Rollup çanta, roll banner, fuar standı çantası

 

Rollup Nasıl Kurulur ve toplanır?

Rulo banner  ve açılır kapanır banner olarak da bilinen Roll Up Afiş Standları, bir sergi veya bir ticaret fuarında ürün ve hizmet görsellerini sergilemek isteyen katılımcı için önemli bir tanıtım ürünüdür. Satış noktalarında,  mağazalarda veya iş yerinizde müşteri üzerinde olumlu etki yaratmak için de kullanılabilirler. Müşteri üzerinde olumlu etki yaratmanın bir yolu da rollup banner ürününü doğru ve etkileyici bir tasarımla sunmaktır. Tasarımı doğru yapmaktır.

Rollup tasarım çalışması pazarlama stratejinizin önemli bir parçası gibi ele alıyoruz. Bir gazete ilanı, bir tanıtım broşürü veya TV veya radyoda verilecek bir ilanla aynı özeni gösteriyoruz. Markanızı, ürününüzü veya hizmetlerinizi potansiyel müşteri kitlenize tanıtmanın önemli bir yolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarımda iletmek istediğiniz mesajı etkili biçimde sunuşyoruz.

Rollup tasarımı yaparken nelere dikkat ediyoruz?

1. Logonuzu en üstte yen almalıdır

Şirket logonuzu ve ana mesajınızı görüntülemek için standınızın üst kısmını kullanırız. Ana mesajınızın göz hizasında olması önemlidir, bu nedenle bu şirket sloganınız, bir ürünün görüntüsü veya web siteniz olsun, geçip giden birinin dikkatini çekmesi en muhtemel düzeye koyarız.

 

rollup banner stand

2. Yazılar soldan sağa olması önemlidir

Tüketiciler yukarıdan aşağıya ve soldan sağa okumaya alışkındır, bu nedenle başlığınızı bilgilerle doldururken buna dikkat ederiz. Sadece önemli bilgileri kullanmak ve kelimeleri sayısını minimumda tutmak da önemlidir. Broşürleriniz, el ilanlarınız, diğer matbaa baskı ürünlerinde her zaman daha fazla bilgi sığabilir. Ancak rollup banner grafik tasarımında daha az ve öz bilgi olması gerekir.

3. Renkler dikkat çekici olmalıdır

Rulo standınızı tasarlarken renklere ayrı önem veririz. Renkler, ürünlerinizi öne çıkmranıza yardımcı olur. Ancak mevcut kurumsal renklerinizle tabiki uyumlu çalışıyoruz. Tüm resimleri ve metinlerin net ve okunması kolay olmasına dikkat ederiz.

4. Az resim ve yüksek kaliteli büyük etkileyici görseller

Rulo standınıza herhangi bir görüntü, özellikle de ürün resimleri eklenecekse, yüksek kaliteli olmalıdır. En az 300 dpi çözünürlükte olmalı ve baskıya hazır CMYK olarak kaydedilir. Bir web sitesinden doğrudan bir görüntü çekilmez  ve düşük kaliteli olacağı ve RGB olarak kaydedileceği için tasarımda kullanılmaz. İnsanların dikkatini çekmeye ve onları ürünlerinize çekmeye çalışıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili görsel sıkıntınız varsa Shutterstock aboneliğimiz üzerinden tasarımlar için lisanslı fotoğraflar kullanıyoruz.

5. Roll Up banner tasarımının altına iletişim bilgileriniz

Rollup banner poster standınızı tasarlarken kullanacağımız bilgilerden biri de iletişim bilgilerinizdir. Müşterilerinizin sizinle iletişime geçeceği için özellikle önemlidir. İletişim bilgileri ziyaretçilere, hizmetlerinizden yararlanmak veya bir ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeleri durumunda sizinle en iyi nasıl iletişim kurabilecekleri konusunda bilgi verecektir. Web sitenizi, iletişim numaranızı ve e-posta adresinizi (veya bunlardan en az birini) okunması ve bulunması kolay olacak şekilde yerleştiririz.

Roll Up Banner, ürününüzün veya hizmetinizin bir sonraki sergileme alanında öne çıkması için tasarım temelleri de doğru olmalıdır. Tasarım ajansı olarak etkileyici bir çalışma, işletmenizi, markanızı sergileme alanında öne çıkaracaktır.

Rollup aluminyum mekanizma görselleri, üst tutucu ve sarım rulosu

rollup aluminyum mekanizmaları

rollup poster stand tasarımı

Yaptığımız çalışmalardan bazıları

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara