skip to Main Content

Dijital Katalog, E-Katalog, Dijital Dergi, E-Dergi

Dijital kataloglar (veya “online katalog”, “e-katalog”, “dijital dergi”, “e-dergi”) internet ortamında hızlı ve kolay kullanılabilir olması sebebiyle sizde katalog, broşür, gazete, dergi, raporlarınız yada diğer kurumsal dökümanlarınızı e-katalog olarak web sitenize taşıyabilirsiniz.


Dijital katalog yada E-Katalog, kurumsal yayınlarınızın internet ortamında yayınlanmasını sağlar. Bizler, katalog ve brosürlerinizin tasarımını yapıp dilerseniz e-dergi olarak da size teslim ediyor yada web sitenizde yayınlıyoruz. Elinizdeki mevcut eski yada yeni kataloglarınızı e-katalog olarak internet ortama aktarıyoruz.

Dijital katalog özellikleri;

 • Tüm katalogda kelime ile arama yapılabilir.
 • Online katalog sayfalar tamamen vektördür. Büyüttüğünüzde yazılar bozulmaz
 • Sayfa sayfa, yada sayfa numarasıyla istenilen sayfayı görüntüleyebilirsiniz
 • Online Kataloğunuza isteğe göre arkaplan müziği ilave edilebilir
 • Tam ekran görüntüleme mevcuttur
 • Dijital katalogda sosyal paylaşım sitelerine gönderim için butonlar bulunur.

Online Katalog çalışması örnekleri için tıklayınız.


This Post Has 6 Comments

 1. MERHABA

  TEKSTİL AKSESUAR FİRMASIYIZ.WEB SİTEMİZE ÜRÜN ONLİNE KATOLOG YAPMAK İSTİYORUZ.50-70 SAYFA OLUR HERHALDE…ÜRÜN İSİMLERİNDEN ARAMA YAPILABİLMELİ…FİRMA BİLGİLERİ OLACAK KAPAK SAYFASI OLACAK.FİYAT ALABİLİRMİYİZ.

  1. Tasarımı yapılacak kataloğun dijital formata dönüştürülmesi ücretsizdir. Katalog tasarımı için bazı içerik özelliklerinin belirlenmesi gerekiyor. Tam özellikler belirlendikten sonra tasarım için fiyat verebiliriz. Dijital kataloglarımızda kelime araması yapılabilir.

  1. Tasarım ve üretimler sayfa sayısı ve bazı temel özelliklere göre değişmektedir. 1000 adet ve 16 sayfalık katalog çalışma ve baskı fiyat bilgisi email adresinize gönderildi.

 2. Tekstil firmasıyız. 100 adet kadar kartelanın fotoğraflarını yollarsak e katalog çalışmasının fiyatı ve süresi ne olur? İçerik ile arama yapılabilmeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara