skip to Main Content

Plastik cep ürünleri, farklı sektörlerde ve farklı amaçlar için kullanılan, isteğe bağlı özel olarak tasarlanan ve üretilen ürünlerdir. Plastik cep ürünleri frekans yöntemiyle farklı kalınlıklarda PVC veya CPP malzemelerden üretilir. Kullanım amacınıza bağlı olarak tasarımı yapılır. Ürün dökümanlarını korumak, kataloglamak, arşivlemek ve dökümanlarınızın uzun süre korunmasını sağlar. Örneğin ürün kasalarına veya kolilerine yapıştırmak, fatura ve diğer ürün içerik bilgilerinizi korunaklı bir şekilde nakletmek için arkası yapışkanlı plastik cep ürünlerimizden kullanabilirsiniz. Bu cepler dökümanlarınızı, yağmur, rüzgar ve diğer olumsuz ortamlardan dökümanlarınızı korur.

Market ve mağaza fiyat etiketliği olarak yine bu ceplerden kullanılır. Fatura cebi, ruhsat kabı, CD cebi, kartvizit cebi olarak da istediğiniz ölçülerde tasarım ve üretim yapabiliriz. Klasör sırtına yapıştırmak ve arşivleme kartlarınızı iliştirmek için de bu cepler kullanılır.

Arkası yapışkanlı veya yapışkansız olarak üretebildiğimiz gibi, farklı kalınlıklardaki şeffaf veya yarı şeffaf PVC malzemelerden de üretiriz.

Dilerseniz arkası manyetik bantlı olarak da tasarımı yaparız. Manyetik bantlı PVC cepler, ceplerinizinin otomobil, beyaz eşya yada makinelerinize yapıştırıp sökmenizi kolaylaştırır.

Back To Top
Ara