skip to Main Content

Ürünlerinizin sergilenebileceği MDF ahşap market standı imalatı. Bu ürün sergileme standı tamamen sizin ürünlerinize ve isteklerinize göre özel olarak tasarlanmaktadır. Üstüne dijital baskı yapılmaktadır. Ahşap ürün standı demonte biçimide sevk edilmektedir. Sevkiyat sırasında ürün standının zarar görmemesi için her parçası ayrıca kaplanmaktadır. Kullanıcı bu ürün sergileme standını kolayca monte edebilmektedir. 3 mm’den, 18 mm’ye kadar MDF ahşap malzeme kullanılmaktadır. Malzemelerin kesiminde lazer kesim kullanılmaktadır. Ürün sergileme standları oldukça dayanıklıdır. Kolayca sökülüp tekrar monte edilmeye uygundur. İmalat tekniği bakımından istediğiniz miktarlarda kadar siparişiniz işleme alınabilir. Ahşap stand tasarımlarımız uzman grafikerlerimiz  tarafından hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Onayınız sonrası 1 ad. örnek üretilmektedir. Örnek üzerinden standınıza son rutuşlar yapıldıktan sonra seri üretime geçilmektedir. İstendiğinde standlar bayi ve temsilciliklerinize doğrudan gönderilebilmektedir.

Üretim tekniğimizle istediğiniz stand üretiminin yanısıra istediğiniz ürün maketleri de hazırlanabilmektedir. Stand imalatında 1. kalite MDF dışında pleksi veya kompozit malzemeler de kullanılabilmektedir.

İlk yapmanız gereken ürününüzün ölçülerini almak ve her standa hangi pozisyonda yerleşeceğini tespit etmektir. Kaç çeşit ürününüz olacak ve kaçar adet yerleşecek. Gerisini bize bırakın. Dijital baskı standın her bölümüne uygulanabilmektedir. Özel durumlarda farklı baskı teknikleri uygulanabilir.

Lazer tekniği ile MDF kesildiğinde kenarlar siyah renkte çıkmaktadır. Şimdiye kadar 100’lerce model ahşap stand üretilmiştir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara