skip to Main Content

Küçük notlar, hayatı kolaylaştırır; Post-it® Yapışkan Not Kağıdı 

postit promosyon not, yapışkan kağıt

3M Post-it® yapışkan not kağıtları, (ya da bilinen ismiyle Post-it®) kaybolması zor, insanların hatırlama, hatırlatma amacıyla kullandıkları, sevilen ve her ofis masasının ihtiyacı bir üründür. Post-it®’ler oldukça popüler bir monitör süsüdür.

Post-it® yüzeylere hafifçe yapışır ve söküldüğünde asla iz bırakmaz. Post-it®’ler özel yapışkanı sayesinde sökülüp tekrar yapıştırılabilir. Farklı ölçü ve renklerdeki Post-it®’lere firma logonuzu veya markanızı basarak promosyon amaçlı dağıtımını yapabilirsiniz. Post-it®’ler markanızın akılda kalmasını sağlayan etkili promosyon ürünüdür.

Firmamız, değişik ölçü ve renklerde, özel yada düz kesimli, baskılı yada baskısız orjinal 3M Post-it® ürünlerinin satıcısıdır.

Promosyon olarak verebileceğiniz özel Post-it® yapışkanlı notluklarda ayrıca 5 renk, 25 yapraklı Post-it® markalı ayraçlar da kullanılabilir.

3m posit markali yapiskan not kağıtları

Post-it® notluk, posit promosyon yapışkanlı kağıtlar

Birbirinden renkli orjinal 3M markalı Post-it®’ler yapıştığı yerde asla iz bırakmaz.

Postit renkli ayraç seperator, postit indeks

Post-it® renkli ayraçlar, seperatör (indeks) olarak kullanılan pratik ürünlerdir. 3M Post-it® ayraçları siparişleriniz için bize ulaşın.


Postit promosyon notluk

Kareli, düz çizgili veya rengarenk küp Post-it®’ler, kullanımı pratik, her an lazım olabilecek bir üründür.

Post-it® yapışkan notluklar, ister evde, ister işyerinde, ister okulda herkesin ihtiyacı bir üründür. Mesajları göz önünde bulundurmanın en güzel yoludur. Kendinden yapışkanlı Post-it®’ler, yapıştırıldığı yerden sökülüp tekrar yapıştırılabilir, yapışkanının iz, leke bırakmaz: Bu özellikler Post-it®’leri, diğer not kağıtlarına göre cok kullanılmasını sağlar.

Monitörünüzün köşesine asılı bir telefon numarası, buzdolabınızın kapısına alışveriş listesi, kitabınızın arasında önemli bir paragrafın işaretlenmesi… Post-it® yapışkan not kağıtlarını hayatınızın her alanında bir yardımcı gibi kullanabilirsiniz. Post-it®’ler kumaş yüzeyler dahil her yüzeye kolay yapışır.

Sizde promosyon kalem, ajanda, defterden sıkılmadınız mı. Bu yıl farklı bir ürün kullanın.  Post-it® yapışkan not kağıtlarını kullanın.

3M Post-it® fiyat bilgisi için bizleri arayın.

Telefonlarımız 0212 2223801 – 2221608 – 2214892 İstanbul.

Not: Post-it® 3M in resmi markasıdır. MasterCard, TNT, Luzern, Aktifbank, Pingel ilgili kuruluşların resmi markalarıdır.

Post-it®’in tarihi:

Her şey 1968 yılında, Dr. Spencer Silver’ın, yüzeylere hafifçe yapışan, ancak kolaylıkla çıkarılıp yeniden farklı yerlere yapıştırılabilen eşsiz bir yapışkan bulması ile başlar.

Bu yeni yapışkan Silver’ın meslektaşı Art Fry’ın Post-it® Not fikrini bulmasıyla tüketiciler için pratik bir uygulamaya dönüştü. Çıkarılıp, yeniden yapışabilen bir not kâğıdı fikri ise Fry’ın aklına kilise korosunda ilahi söylerken geldi. Fry’ın ilahi kitabının sayfalarını işaretlemek için kullandığı kağıt parçaları kitabının arasından düşüyor ve işaretlediği sayfayı kaybetmesine neden oluyordu. Fry, meslektaşı Silver’ın bulduğu yapışkanı bir kağıt parçasına sürerek kitapta istediği sayfaları işaretlemede kullandı. Art Fry daha sonra hazırladığı yapışkanlı sayfa işaretlerinden birinin üzerine bir not yazdı ve patronu Bob Molenda’ya sunacağı rapora yapıştırdı. Patronu sorusunu aynı sayfa üzerinde yanıtladı ve başka belgelerin üzerine yapıştırarak, ona geri gönderdi. Beraberce kahve içtikleri bir sırada, Art Fry’ın iletişimde yeni bir yol keşfetmiş olduğunun ayrımına vardılar.

1970’li yıllarda ofisler iğneler, ataçlar, raptiyeler ve bantlarla doluydu. 1980’de üç ürün ile ticari olarak piyasaya sürülen Post-it® Notlar ile 3M, insanların hatırlama, hatırlatma, komünikasyon ve organizasyon şeklini değiştirdi ve Post-it® Notlar vazgeçilmez bir organizasyon gereci haline geldi. Post-it® Not, Günümüzde Avrupa ve Amerika’da hemen hemen tüm ofislerde kullanılan, en popüler ve en çok satan ofis ürünü haline gelmiştir.

Post-it® ile ilgili daha fazla bilgi için wikipedia’yı ziyaret edin.Ayrıca post-it®  markalı yapışkan not kağıtları yanısıra küp bloknot, ajanda, defter gibi farklı promosyon ürünleri cözümlerimiz bulunmaktadır.

 

 

aso yapiskan notluk

BASKILI YAPIŞKAN NOTLUKLAR

Firmanız için logo ve marka baskılı, farklı yapışkan notlukların bir araya getirilmesiyle oluşturumuş ÖZEL TASARIM promosyon yapışkan notluk üretebiliriz. Yaptığımız çalışmalardan bazıları aşağıdadır.

postit, ajanda, defter, www.aso.com.tr

postit, post-it, yapışkan not, kağıtları, aso.com.tr

postit-yapiskan not defteri, sert kapaklı kendinden yapışkanlı not kağıtları. aso ajans.

MasterCard, Aktifbank, Luzern gibi çok sayıda markaya yaptığımız ürünlerden bazıları. Farklı ölçülerde dışı sert mukavva ve 4 renk baskılı, mat selefonlu kapak içi ise değişik boylardan oluşan, promosyon için kullanılan yapışkan not kağıtları. İsteğe bağlı kutulu veya renkli ayraçlı da yapılabilir.

postit yapıskan not

pos-it

post-it

postit yapışkan notluk

yapışkan postit cetvel

yapışkan postit notluk

yapışkan notluk

özel logo baskılı yapışkan notluk

Yapışkanlı Renkli Ayraç

This Post Has 5 Comments

  1. Merhaba ürünlerinizden bana denemek için ücretsiz gönderim yapabilir misiniz? Kağıt kalitenizle ilgili bilgi sahibi olmam için ücretsiz olarak numune gönderimi yapabilir misiniz? Teşekkürler.

  2. İyi günler. Ben Ortaklar Fen Lisesi öğrencisiyim. Yakın zamanda katılmak istediğimiz uluslararası bir yarışma var. Diğer yarışmacı arkadaşlarımıza dağıtmak için 400 civarı logomuza özel post-it bastırmak istiyoruz. Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?

  3. Sayın yetkili,
    Yılbaşı için eşantiyon post it bastırmak istiyorum. Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ederim. İyi çalışmalar

  4. Merhaba ben özel postit bastirmak istiyorum 1 positin icinde kac adet car yani 100 adet bastirsam nekakar olur bilgilendirirmisiniz…

  5. 76*76 ölçülerinde 5 farklı renkte 50 yapraklı firma logolu 1000 adete tamamlanacak şekilde yapışkanlı post it istiyorum fiyat alabilir miyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
Ara